Чи матиме Тернопільщина сучасну біатлонну трасу європейського рівня?

04 жовтня 17:32
Переглядів: 242
біатлон

Нова біатлонна траса в Підгородньому, на якій піарилися тодішній голова ОДА Валентин Хоптян у парі із затятим "патріотом Тернопілля", який зараз балотується до Київської міськради, Олексієм Кайдою, насправді не існує.

Більше того, вона наразі поза законом. А щоб втілити розпіарений попередниками проект чинним чиновникам треба буде добрячи пропотіти.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив директор департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур

— Свого часу Хоптян "вольовим зусиллям" запустив процес побудови нової траси, але порушивши десятки норм і законів. До цього часу ситуація така, що ні траси, ні дозволів на її побудову, ні зрубаного лісу нема, — пише Мацикур.

За його даними, щоб передати те, що має стати трасою, спочатку Держагенство лісових ресурсів має відмовитись від цієї площі. А це вимагає погодження з Кабінетом Міністрів.

Далі вносити як проект повинна тільки державна або комунальна організація, чи установа для фінансування Фондом регіонального будівництва. А ФСТ "Колос" є громадською організацією, тому треба шукати іншого власника.

— Є питання по старому проекту, де трибуни та стрільбище займають заповідну територію, а це вимагає погоджень у двох міністерствах та на сесії Верховної Ради. Це тільки "згрубшого" перелік проблем цього етапу. Не вдаючись в деталі, резюмую: якщо нам вдасться проробити всю цю роботу з залученням всіх Міністерств, депутатів Верховної Ради, Кабінету Міністрів та місцевих лісових, земельних та будівельних служб, то ми зробимо те, в що поки ніхто не вірить — збудуємо сучасний комплекс, де зможемо проводити змагання європейського рівня, де відбуватиметься підготовка національних команд, де великі кошти прийдуть у місцеві бюджети від такої діяльності, — підсумував Віктор Мацикур.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: