Чи можна виграти Олімпіаду на санках, яким 22 роки?

14 лютого 11:13
Переглядів: 331
санки

13 лютого на Олімпійських іграх у Сочі завершився турнір з санного спорту. В естафеті збірна України посіла 11-е місце з 12-и стартувавших команд.

Напередодні в двійках Олександр Оболончук і Роман Захарків з України посілили 17-е місце з 19-и екіпажів.

Про причини, що не дозволяють українцям займати високі місця, спеціальному кореспондентові Агентства спортивної інформації «Весь спорт» Миколі Пастухову розповіли Олександр Оболончук і Роман Захарків.

- На жаль, на Олімпійських іграх в Сочі ми показали свій максимум, - сказали Олександр Оболончук і Роман Захарків. - Різниця в технічному оснащенні між нами і лідерами не дозволяє нам боротися за високі місця, хоча в майстерності, думаю, ми їм не програємо. Добре, що ми взагалі потрапили на цю Олімпіаду. Будемо задовольнятися цим.

- Наскільки ви технічно відстаєте від тих же німців?

- На 22 роки.

- Звідки такі точні і великі цифри?

- Все просто. Нашим санкам - 22 роки. Вони - наші ровесники, а у німців та інших лідерів щорічно з'являються двоє нових саней. Плюс, одні залишаються з попереднього сезону. Вони навіть можуть вибирати, а нам які на початку кар'єри дісталися - на таких ми і катаємося.

- Може, хоча б полози міняли?

- Ні. Ми маємо на увазі, що ці сани зібрали 22 роки тому - і потім на них нічого не змінювали. Полозів у нас вже майже не залишилося. А інші, на жаль, зібрати не можуть.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: