Чи потрібен Михайло Кополовець "Карпатам"?

10 січня 12:19
Переглядів: 860
Михайло КОПОЛОВЕЦЬ

На днях Михайло Кополовець розповів, що покине "Говерлу" і буде говорити з керівництвом "Карпат" про повернення. Олександр Шуфрич підтвердив, що відпустить Михайла без підводних течій. Але постає питання: чи потрібен зараз "зелено-білим" Кополовець? Олександр Севидов недавно заявив, що повернення півзахисника у Львів малоймовірне.

За "Карпати" Кополовець зіграв 135 матчів у чемпіонаті України в яких забив 6 голів та 9 матчів і 2 голи у Кубка України, 7 матчів і 1 гол в Лізі Європи, 14 матчів і 3 голи за дублерів "зелено-білих". Але тільки в 12 матчах Кополовець відіграв від дзвінка до дзвінка, в інших матчах або виходив на заміну, або його міняли. У 30 матчах провів на полі годину і більше. Як бачимо швидкий і маленький півзахисник – лівий форвард ніколи не відігравав головної ролі на полі але був тим хто міг вийти на поле на 10-15 хв. і загострити гру, втекти від опікунів і віддати пас чи вдало навісити. Був таким собі джокером, який ніколи не підводив. Неважливо з якою командою і в якому матчі, Михайло завжди загострював гру команди.

Чи потрібен такий гравець Севідову? Однозначно відповісти важко. З одного боку керівництво планує будувати і потрошки будує молоду команду, де більшість буде власних вихованців і залучати то цього "будівництва" тридцятирічного гравця немає сенсу. З іншого ж боку саме досвіду і швидкості досить часто не вистачало львівській молоді в першій половині сезону. Не вистачало гравця який зможе в потрібний момент вийти на поле і загострити гру.

Також ніхто не заперечуватиме, що в останні пару років у час кризи саме "Місько" був душею команди.  Його давно називають найщирішим гравцем в Україні. Його емоційні інтерв’ю заряджали на гру футболістів і заохочували ходити на футбол й так не численних фанатів. Це напевно єдиний гравець до якого не було претензій у вболівальників під час двох сезонів боротьби за виживання. http://whitebox.com.ua/category/nike_fuelband_se/

Також у цій ситуації потрібно згадати про гроші. Однією з причин, можливо і єдиною, чому гравець поміняв клуб було бажання керівництва "левів" встановити зарплатну стелю в 10 тис. доларів. А заробляв Михайло у Львові куди більше. Зараз же за словами президента "Карпат" Петра Димінського Кополовець "згідний на все". Не  виключено, що покидав Львів півзахисник не через зменшення зарплатні, а через таке ставлення до гравців, які в час кризи вірою і правдою служили клубу. Тому питання грошей тут не є ключовим. В Ужгороді Кополовець заробляв стільки як хотів, але не грав. Реакцію гравця бачили всі. Для "Міська" головне грати, для нього футбол на першому місці.

Зараз в "Карпатах" не вистачає флангових гравців, які змогли б на швидкості обіграти і втекти від захисників та зробити простріл або навіс у штрафний. Фактично є тільки Бартулович, який добре закриває лівий фланг. Всі інші гравці, які появляються на тій чи іншій бровці не завжди комфортно і впевнено там себе почувають. Також враховуючи запальний характер хорвата він досить часто пропускає матчі через дискваліфікації, і виникає проблема, як його замінити, зменшується кількість варіантів розвитку атаки. Тому Кополовець прекрасно вписується в ту роль, яку він виконував у Львові раніше. Він зможе якісно підсилювати гру команди протягом матчу виходячи на 20 – 30 хвилин, і виступати гравцем ротації якісно міняючи основних виконавців. А фізичні і ігрові кондиції, які точно погіршились після перебування в оренді є час підтягнути під час довгих зимових зборів. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: