Чи УЄФА вшанує пам'ять про українців?

20 лютого 17:37
Переглядів: 214
Таблиця коефіцієнтів УЄФА

Сьогодні, коли з вулиць Києва в Дніпро спливає кров наших співвітчизників, місцеве «Динамо» на Кіпрі проведе матч Ліги Європи. Гравці команди і тренерський штаб киян опинились у непростій ситуації. Окрім того, що потрібна перемога, «домашній» матч найвідомішого в Європі українського клубу в останній момент, з мір безпеки, перенесено закордон. А в останній момент виникла проблема, пов’язана із шляхетною ідеєю, щодо вшанування пам’яті про загиблих. До того ж в Україні нинішній день проголошено Днем жалоби.

Ось, що з цього приводу сказали корінні кияни:

«Нами порушено питання щодо хвилини мовчання та чорних пов’язок на рукаві, на знак жалоби за загиблими людьми. Чекаємо відповіді від представників УЕФА», – заявив капітан команди Олександр Шовковський.

- Безперечно, - додає колишній партнер Олександра по «Динамо» і футболіст ФК «Львів» Владислав Ващук, - ця ідея заслуговує того, аби бути прийнятою. Таким чином динамівці віддадуть шану загиблим під час теперішніх неспокійних подій. Але чи до пропозиції української сторони дослухаються чиновники УЄФА, залишається загадкою.

- Ми професіонали. Це форс-мажор. Сприймаємо все як є і висловлюємо співчуття рідним загиблих в Києві незалежно від того, по яку сторону барикад вони були, -  слова керманича «Динамо» Олега Блохіна

Прикро, що європейські чиновники окрім слів «шоковані, обурені ітд», які вони все частіше вживають у словосполученні зі словом Україна, так і не спромоглися зайняти чітку позицію щодо тих кривавих подій у нашій країні…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: