Чиновники вже готуються заробляти на Олімпаді - 2022

26 грудня 12:38
Переглядів: 128
Олімпіада

Основним власником ТОВ «Боржава резорт», на землях якої Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва планує звести гірськолижний курорт для Олімпіади-2022, станом на серпень 2012 року був двоюрідний брат Владислава Каськіва – Олександр Матковський.

ТОВ «Боржава резорт» почала збирати землі на Боржавському хребті кілька років тому, і зараз вона контролює 30 га. Також до складу засновників «Боржави резорт» входило ПП «карпати інвест» Ганни Чижмарь – матері екс-губернатора Тернопільської області Юрія Чижмаря, близького до Віктора Балоги.

Рідний брат голови Держагенства Олександр Каськів також є засновником ТОВ «Боржава Скі», яке володіє туристичною базою в селі Пилипець.

Нагадаємо, Україна претендує на право провести зимову Олімпіаду 2022 року. Офіційну заявку на участь в тендері Міжнародного олімпійського комітету треба буде подавати в 2014 році.

Влада планує проводити олімпійські змагання частково у Львівській області, частково в Закарпатській області. А саме змагання з гірськолижних видів планують в трикутнику між селами Пилипець, Воловець і Гукливе. Землю саме в цьому районі кілька років тому почали збирати фірми, контрольовані сім’єю Каськіва.

Планується, що держава збудує в цьому районі інфраструктуру – дороги, мережі. Приватному інвестору, якого ще офіційно не обирали, дозволять збудувати безпосередньо спортивно-туристичну інфраструктуру – апарт-готелі, шале, розвивати конференц-сервіс. Аби курорт міг діяти не тільки взимку, проектанти мають вивчити «активності, які можна проводити весною, влітку та восени (гольф, футбол, гірський велосипед), або ті, які можуть бути цікавими круглий рік (тюбінг)».

Раніше Держагенство інвестицій кілька разів замовляло техніко-економічне обґрунтування цього проекту, тричі змінивши виконавця робіт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: