Cікан забив гол у другій грі поспіль за збірну U-17

15 жовтня 21:10
Переглядів: 135
сікан
Юнацька збірна команда України, сформована з гравців віком до 17-ти років, забила шість м’ячів у ворота однолітків з Азербайджану у матчі другого туру кваліфікації чемпіонату Європи 2018 року. Один з «синьо-жовтих» голів на рахунку нападника Академії футболу ФК «Карпати» Данила Сікана, який вийшов на поле у стартовому складі. Ще троє карпатівців – крайній захисник Артем Данилюк, опорний півзахисник Іван Желізко та атакувальний хавбек Вадим Мельнійчук були у запасі, але участі у грі не взяли.

Команда Олега Кузнецова окреслила свою перевагу над суперником із перших миттєвостей зустрічі і вже на 3-й хвилині Волошин віддав передачу під удар Мудрику (до речі, екс-вихованцю Академії футболу ФК «Карпати», а нині гравецю «Шахтаря»), який не залишив шансів воротарю кавказців Аразлі. Минуло ще 12 хвилин, і вже Якуба подвоїв перевагу «синьо-жовтих» у рахунку, ударом головою замкнувши навісну передачу Мудрика з кутового – 2:0.

Щоправда, азербайджанській збірній вдалося ненадовго відновити інтригу завдяки влучному удару Зулфугарлі – 2:1. Але відповіддю «синьо-жовтих» став черговий результативний «стандарт», реалізований на 35-й хвилині: Волошин виконав подачу з кута поля, а «зелено-білий лев» Сікан оформив свій другий гол у поточній кваліфікації. 3:1 на користь нашої збірної – за такого рахунку суперники пішли на перерву.

У другій половині гри хід подій на полі не змінився й українці продовжили «побиття» команди Азербайджану. На 62-й хвилині перевагу «синьо-жовтих» до трьох забитих голів довів Ауссі, який замкнув на дальній стійці навісну передачу Мудрика з кутового – 4:1.

У кінцівці зустрічі третім результативним асистом відзначився Мудрик, віддавши гольову передачу на Біблика. А Шулянський, вже у компенсований арбітром ігровий час до другого тайму, встановив підсумковий рахунок матчу – 6:1.

Нагадаємо, у першому матчі турніру українці не менш переконливо взяли гору над господарями, однолітками збірної Болгарії, вигравши з рахунком 3:0. Зазначимо, що в тій грі «синьо-жовті» з 28-ї хвилини грали у чисельній меншості, а третій м’яч провів карпатівець Сікан.

Додамо, у понеділок, 16-го жовтня, наша команда зіграє у третьому, заключному турі кваліфікаційного турніру до Євро-2018 із однолітками з Ірландії.

За матеріалами: fckarpaty.lviv.ua