Cпаринг: "Карпати" U-21 – "Карпати" U-19 – 5:0

31 січня 08:43
Переглядів: 138
Карпати

Перший етап підготовки до весняної частини сезону молодіжна команда «Карпат» U-21 завершила контрольним спарингом проти одноклубників-юніорів з «Карпат» U-19. Як і слід було очікувати, старші мали перевагу упродовж усього ігрового часу. В підсумку вона матеріалізувалася у п’ять «сухих» забитих м’ячів. 

«Карпати» U-21 – «Карпати» U-19 – 5:0 (2:0)

30 січня. Початок – 12:00. Львів. Штучне поле Академії футболу «УФК-Карпати». Похмуро. –5°С

«КАРПАТИ» U-21: Мозіль (Данилів, 46), Виздрик (Веремієнко, 46), Сениця (Виздрик, 67), Маркович, Лебеденко, Малашевський (Сільченко, 46), Толочко (Малашевський, 67), Лебедь (Гладкий, 46), Саламаха (Полюганич, 46), Богач (Войтович, 46), Карпенко (Заїкин, 46).

Старший тренер – Олександр Чижевський. 

«КАРПАТИ» U-19: Задерейко (Ющишин, 46), Завінський, Дерман, Білий, Діма (Оприск, 46), Донцов, Шарабура (Пиріг, 46), Валенко (Пецків, 46), Ременюк (Клим, 46), Саутін (Боднар, 46), Кос.

Старший тренер – Роман Толочко. 

Голи: 1:0 – Карпенко (18), 2:0 – Толочко (35), 3:0 – Гладкий (57, пенальті), 4:0 – Малашевський (79), 5:0 – Заїкин (87).

Молодіжна команда одразу включила високий пресинг на чужій половині поля. Не можна сказати, що він вдався підопічним Олександра Чижевського і Михайла Дячука-Ставицького на усі сто відсотків – юніори не одноразово виходили з-під нього і непогано вибігали у швидкі контратаки. Та все ж саме активність команди U-21 доволі швидко призвела до того, що помилився голкіпер юніорів Задерейко. Намагаючись винести м’яча подалі в поле, він віддав його на Лебедя, який на правому фланзі обіграв голкіпера і віддав передачу на Карпенка. Центрфорварду молодіжки залишалося скерувати круглого у пусті ворота. 

А на 35-й хвилині рахунок став 2:0. І знову до голу призвела активність команди Олександра Чижевського при відборі. Толочко перехопив передачу суперника в центрі поля, пройшов вперед і метрів з 25-ти невідпорно пробив у лівий від голкіпера кут. 

Що ж до гри «Карпат» U-19, то вони більшу частину ігрового часу змушені були думати про оборону, але при першій-ліпшій нагоді намагалися щось створити і в атаці. В першому таймі найкращий момент забити юніори мали, коли отримали право на штрафний. Заробив його Саутін, прохід якого по лівому флангу захисники молодіжки зупинили з порушенням правил. Валенко пробив зі штрафного сильно, а тут ще й стінка «розвалилася». Однак Мозіль не втратив пильності і зумів відбити м’яч. 

У перерві в обох команд відбулася ціла низка замін. Однак на малюнку гри це не позначилося. Гравці молодіжки продовжували володіти ініціативою та створювати небезпечні моменти тепер уже у володіннях Ющишина, який замінив Задерейка. Три з них вони довели до взяття воріт юніорів. Спершу на 58-й хвилині правий захисник Маркович своєчасно підключився до атаки і в підсумку заробив пенальті, який чітко реалізував Гладкий. 

Четвертий гол довелося чекати трохи довше, ніж двадцять хвилин. Флангова атака завершилася передачею у карну зону. Оборонці «Карпат» U-19 винесли м’яча за межі штрафного майданчика, але першим на підборі був Малашевський. Опорник не став нічого вигадувати – потужно пробив по цілі і круглий після кількох рикошетів затріпотів у сітці. 

Останній гол у матчі було забито за три хвилини до фінального свистка. І знову у епіцентрі подій опинився Малашевський, який вдало зіграв на перехваті, увірвався на швидкості в штрафний майданчик і намагався на замаху прибрати оборонця. Та останньому вдалося вибити круглого з під ніг Остапа. Однак це не ліквідувало загрозу воротам. М’яч відскочив до центрфорварда «Карпат» U-21 Дмитра Заїкина, якого чомусь ніхто не прикрив, і той холоднокровно другим дотиком метрів з восьми пробив у лівий від Ющинина кут воріт. 

Фінальний свисток таким чином зафіксував перемогу молодіжної команди з рахунком 5:0. Однак треба сказати, що у юніорів було кілька гарних нагод для того, аби принаймні уникнути поразки з «сухим» рахунком. А найкращу з них змарнував Кос, якого партнери вивели на очне побачення з Данилівим. Форвард все робив правильно – в потрібний момент пробив у правий, дальній від голкіпера кут воріт. Та підвела виконавська майстерність – круглий пройшов поряд зі стійкою. Схожий момент мав і Клим. Щоправда, він вискочив на ворота під кутом, але так само не влучив у ціль.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: