Cпаринг: "Скала" – "Карпати" U-21 – 1:2

02 липня 15:41
Переглядів: 129
Карпати U-21

Молодіжка «Карпат» в рамках першого етапу підготовки до нової першості України серед команд U-21 сезону-2016/2017 провела черговий контрольний спаринг. У гостях підопічні Андрія Тлумака та Андрія Сапуги з рахунком 2:1 обіграли стрийську «Скалу».

«Скала» (Стрий) – «Карпати» U-21 (Львів) – 1:2 (1:2)

1 липня. Початок – 17:00. Стрий. Стадіон «Сокіл». Сонячно. +27°С

Арбітр – Степан Лапко (Львів).
Асистенти арбітра: Юрій Кравченко, Олександра Вдовіна (обоє – Львів).

«СКАЛА» (1-й тайм): Фіяло, Заторський, Мись, Ботвинник, Баранов, Корчемкін, Шваб та ще чотири гравці на перегляді.

«СКАЛА» (2-й тайм): Герич, Стасюк, Мись, Антонів, Заторський (Ботвинник, 69), Скакун, Рябушко, Пришнівський, Білала, гравець на перегляді (Шваб, 69), Цюцюра.

Головний тренер – Василь Малик.

«КАРПАТИ» U-21: Мозіль (Сілецький, 46), Бусько, Виздрик, Скотаренко (Захаров, 76), Дударенко, Вербний (Толочко, 76), Савошко (Лебедь, 68), Яструб (Заїкін, 71), Богач (Саутін, 55), Грисьо (Войтович, 30), Саламаха (Гладкий, 64).

Старший тренер – Андрій Тлумак.

Голи: 0:1 – Грисьо (9), 0:2 – Богач (32), 1:2 – Корчемкін (39).

Перший тайм пройшов за територіальної та ігрової переваги «Карпат». Гості упродовж перших 45 хвилин матчу значно краще виглядали в усіх компонентах футболу. Зокрема, львів’яни непогано комбінували завдяки гарному контролю над м’ячем. Створили вони й низку гольових моментів, два з яких втілили у забиті голи. Рахунок було відкрито уже в дебюті матчу, коли на 9-й хвилині Богач в центрі поля перехопив м’яча, віддав передачу на Савошко, а той виконав зліва простріл, який на дальній стійці замкнув Грисьо – 1:0.

Швидко забитий м’яч не вгамував гольову голоду «левів». Відчувши смак «м’яса», вони продовжували тиск на ворота господарів і зрештою на 32-й хвилині подвоїли свою перевагу в рахунку. Карпатівці виявилися вправнішими у підборі в середині поля і Саламаха передачею у розріз вивів на очне побачення з голкіпером «малиново-зелених» Богача. Вінгер впевнено переграв Фіяло і рахунок став 2:0.

Здавалося, на перерву команди підуть за ще більшої переваги «зелено-білих» в рахунку. Однак реалії життя виявилися дещо іншими. Свисток арбітра зустрічі Степана Лапко про закінчення першої половини матчу пролунав у той момент, коли на табло горіли цифри 1:2. Гол «Скали» стався, що називається, на рівному місці. А спричинила до нього груба помилка голкіпера «Карпат», якого обікрав Шваб. Гравець команди стриян помітив вільного Корчемкіна і відпасував на партнера, якому залишалося лише підставити ногу.

У другому таймі гра вирівнялася. Шанси змінити рахунок мали і «Скала», і «Карпати». Зокрема у команді гостей мали забивати Гладкий та двічі Войтович, але в підсумку рахунок першого тайму не змінився до фінального свистка. Тож підопічні Андрія Тлумака та Андрія Сапуги виграли третій спаринг з чотирьох, зіграних поточного літнього міжсезоння.