Cтартував чемпіонат Львівської області з хокею

02 березня 13:09
Переглядів: 437
Default Image

Група « А » 

1) СК " Експрес " м. львів ;

2) ХК " Львів " м. Львів ;

3) СК " ВІМ - Беркут " м. Львів ;

4) КДЮСШ " Локомотив» м. Львів;

5) СК " Еней " м. Дрогобич.


Група « Б »:

1) СК « Ватра » м. Новий Розділ;

2) ХCК " Явір " м. Яворів ;

3) ХК « Янтар » м. Новояворівськ;

4) ХК " Червоноград " м. Червоноград.


1 етап:

27 лютого 2011 р.

1. м. Львів СК « ВІМ - Беркут » - СК « Експрес»  - 0:8

28 лютого 2011 р.

2. м. Новояворівськ ХСК « Явір » - ХК « Янтар » - 11:1

1 березня 2011 р.

3. м. Новояворівськ СК « ВІМ-Беркут » - ХК « Львів» 21.00

2 березня 2011 р.

4. м. Новояворівськ ХК « Червоноград » - ХСК « Явір » 21.00

3 березня 2011 р.

5. м. Новояворівськ ХК « Львів » - СК « Еней » 21.00

7 березня 2011 р.

6. м. Новояворівськ ХК « Янтар » - СК « Ватра » 8.00

7. м. Новояворівськ КДЮСШ « Локомотив » - СК « Експрес» 10.00

8 березня 2011 р.

8. м. Новояворівськ ХК « Янтар » - ХК « Червоноград » 8.30

12 березня 2011 р.

9. м. Львів СК « Експрес » - ХК « Львів » 8.30

15 березня 2011 р.

10. м. Новояворівськ ХК « Червоноград » - СК « Ватра » 21.00

16 березня 2011 р.

11. м. Новояворівськ СК « ВІМ-Беркут » - КДЮСШ « Локомотив » 21.00

22 березня 2011 р.

12. м. Новояворівськ ХК « Львів » - КДЮСШ « Локомотив » 21.00

23 березня 2011 р.

13. м. Новояворівськ ХСК « Явір » - СК « Ватра » 21.00

24 березня 2011 р.

14. м. Новояворівськ СК « Експрес » - СК « Еней » 21.00

26 березня 2011 р.

15. м. Новояворівськ СК « Еней » - СК « ВІМ-Беркут » 9.00

27 березня 2011 р.

16. м. Новояворівськ КДЮСШ « Локомотив » - СК «Еней » 9.00

2 етап:

29 березня 2011 р.

17. м. Новояворівськ 4 команда групи. « А» - 4 команда групи. « Б» 21.00

( гра за 7 місце )

30 березня 2011 р.

18. м. Новояворівськ 3 команда групи « А» - 3 команда групи « Б» 21.00

( гра за 5 місце )

31 березня 2011 р.

19. м. Новояворівськ 1 команда групи « А» - 2 команда групи « Б» 21.00

( ½ фіналу )

2 квітня 2011 р.

20. м. Новояворівськ 2 команда групи « А» - 1 команда групи « Б» 9.00

( ½ фіналу )

3 квітня 2011 р.

21. м. Новояворівськ команда, що програла гру № 19 - команда,що програла гру № 20 8.30

( гра за 3 місце)

22. м. Новояворівськ команда-переможець гри № 19 - команда-переможець гри № 20 11.00

( фінал – гра за 1 місце)

Примітка: На другому етапі чемпіонату у випадку нічийного результату гри проводиться овертайм ( 5 хвилин « чистого» часу по 4 польових гравця ), а у випадку безрезультатного закінчення овертайму для визначення переможця пробиваються буліти.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: