Дах арени у Львові завершують під наглядом англійських фахівців

29 жовтня 14:20
Переглядів: 63
Default Image

Монтаж даху євростадіону у Львові відбувається у строгій відповідності до технології і під наглядом представників англійської компанії, яка є його виробником. Про це 28 жовтня повідомив начальник монтажного комплексу компанії «Мастер-Профі Україна» Борис Петренко. 

«Інформація про неякісно проведені роботи абсолютно не відповідає дійсності. Це говорять непрофесіонали – люди, які абсолютно в цьому не розбираються», – сказав Петренко.
 
«Є технологічні карти для монтажу всіх металоконструкцій, є технологія збору – все виконується зі строгим дотриманням усіх цих процесів і під наглядом супервайзерів англійської компанії, яка постачає конструкції для даху. Ніяких порушень у якості робіт немає», – наголосив він. За словами начальника монтажного комплексу компанії «Мастер-Профі Україна», на час церемонії відкриття стадіону будуть змонтовані всі металоконструкції даху. Безпека глядачів буде забезпечена. Нагадаємо, компанія «Мастер-Профі-Україна» виконувала монтаж даху стадіону «Олімпійський» у Києві.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: