Даніло АВЕЛАР: "Я можу і люблю грати хоч кожен день"

22 листопада 14:16
Переглядів: 313
Default Image

На післяматчевій прес-конференції головний тренер запорізького «Металурга» Олег Лутков сказав, що на установці просив своїх гравців якомога більше атакувати через правий фланг. Чому? На його думку, лівий захисник «Карпат» Даніло Авелар в обороні діє далеко не бездоганно. Тому кореспондент Інформаційного центру ФК «карпати» розмову з бразильським легіонером «зелено-білих» цілком логічно розпочав з питання, як він оцінює свою гру.

– Я знаю, що в Україні футболісти на подібні питання журналістів відповідати не люблять. Але в даному випадку я вважаю, що  повинен все ж відповісти. Стосовно слів тренера «Металурга» скажу, що він має право на свою думку. І коли він вважає, що я є слабким місцем у захисті «Карпат», то що ж, нехай собі вважає. Головне, щоб так не думав Олег Кононов, і щоб це не відповідало істині. А свою гру в сьогоднішньому матчі я оцінюю як нормальну. Як завжди, згідно установки, я намагався активно допомагати атаці нашої команди. Але при цьому, мені здається, впорався і зі своїми головними функціями. Так само, як і решта гравців задньої лінії. Адже гольових моментів біля наших воріт «Металург» майже не створив.

– Але роботи в обороні у тебе сьогодні було більше, ніж зазвичай?
– Я б не сказав… Жодних додаткових проблем, у порівнянні з попередніми іграми, я сьогодні не мав.

– А як загалом оцінюєш гру і чи результат відповідає тому, як розвивалися події на полі?
– Чесно кажучи, я думав, що ми виграємо. Я розумів, що зробити це буде не просто, бо у «Металурга» ситуація майже безнадійна і їм обов’язково треба було брати очки. До гри мені казали, що вони дуже хочуть виграти. Щоправда, я не зовсім розумів, за рахунок чого вони думають нас переграти.

– Тепер знаєш?
– Я так зрозумів, що головним їхнім козирем була самовіддача. Боролися вони насправді дуже самовіддано і це зрештою дозволило їм компенсувати трохи нижчу ніж у нас майстерність. Я й зараз вважаю, що ми є сильнішою командою, ніж «Металург». Але у футболі не завжди виграє той, хто є насправді сильнішим і кращим. От і сьогодні так сталося.

– То все ж, нічийний рахунок є справедливим?
– Так. Я мав на увазі, що «Карпати» є в принципі сильнішими за Запоріжжя. І якби ми зіграли з ними кілька матчів, то не сумніваюся, що перевага була б на нашому боці. Втім, якщо брати до уваги лише конкретний матч, який ми зіграли сьогодні, то нічия є справедливою по відношенню до обох команд – по грі ніхто нікого так і не переграв.

– «Карпати» сьогодні здобули очко чи втратили два?
– Я вже казав, що ми розраховували взяти три очки. Значить, ми два очки втратили. Але парадокс полягає в тому, що «Металург» також втратив два очки. Причому, мені здається, що їхня втрата є більш серйозною, ніж наша. Адже взявши лише очко, вони наблизилися до першої ліги.

– «Карпати» зіграли вже 31-й матч у сезоні. Ти грав майже в усіх, причому без замін. Сили на три матчі, що залишилися цього року, ще є?
– Так, фізично я почуваюся нормально. Та й футбол мені ще не набрид. Я можу і люблю грати хоч кожен день. Мені дуже до вподоби наш нинішній графік. Коли ми граємо по два рази на тиждень, то автоматично менше тренуємося. А мені це, як і більшості бразильців, більше підходить.

– Ти зараз граєш лівого захисника. Втім, коли ти з’явився у «Карпатах», тебе вважали півзахисником. Тож на якій позиції Даніло Авелар воліє себе бачити?
– Я впевнено себе почуваю на всій лівій бровці. Однак, коли б все залежало від мене, то хотів би грати у центрі півзахисту. Опорником я себе почуваю найкомфортніше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: