Дано старт продажу квитків Євро-2012!

01 березня 18:33
Переглядів: 445
Default Image

1 березня о 17:00 урочистими церемоніями у Києві та Варшаві було дано старт процедурі продажу квитків на матчі першості Європи з футболу, яка з 8 червня по 1 липня 2012 року пройде в Україні та Польщі. На офіційному квитковому порталі УЄФА кожен вболівальник може замовити як індивідуальні квитки, так і спеціальні пакети «Разом з командою» та «Мій стадіон».

В урочистостях, що пройшли в столиці України, взяли участь, зокрема, посол турніру Олег Блохін, директор турніру в Україні Маркіян Лубківський, голова Нацагенства Володимир Ковалевський, представник президента УЄФА з питань Євро-2012 Франтішек Лавринець, операційний директор UEFA Events SA Мартін Каллен.

До 31 березня організатори турніру прийматимуть замовлення на квитки, а їх опрацювання триватиме два тижні. Вже в квітні 2011 року відбудеться лотерея, за результатами якої визначаться володарів перепусток. Щасливчики отримають відповідні ваучери, що згодом можна обміняти на квитки, які будуть доступні в трьох цінових категоріях. Їх вартість коливатиметься від 300 до 6000 гривень.

З 1 лютого і до кінця березня на офіційному порталі з продажу квитків Євро-2012  у кожного любителя футболу є можливість створити власний обліковий запис, який знадобиться для подачі заявки на купівлю перепусток. Останній термін створення запису – 31 березня, одночасно із закриттям етапу продажу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: