Даріо Друді: "Треба було робити зміни"

15 вересня 15:01
Переглядів: 307
Друді
Виконавчий директор ФК «Карпати» Даріо Друді прокоментував відставку Серхіо Наварро та призначення новим тренером Сергія Зайцева. 
 
«Серхіо Наварро подав у відставку і більше не працює в «Карпатах». Хочу подякувати йому та усім тренерам, які не покладаючи рук, день і ніч працювали над розвитком клубу, намагалися досягти результату. Також скажу, що відповідальність за призначення цих тренерів лежить на мені, адже я став ініціатором їхнього запрошення до «Карпат». 
 
«Також хочу вибачитися перед Президентом клубу і перед фанатами. Ми не досягли першого завдання, що його ми ставили перед собою в цьому амбітному проекті. Відзначу, що всі завдання, які стояли перед командою, не змінюються. Ми повинні посісти місце в першій шістці і змусити уболівальників гордитися своєю командою». 
 
«Зараз ми розуміли, що треба зробити зміни. Як тільки я дізнався, що Серхіо Наварро йде у відставку, відразу ж зустрівся з Сергієм Зайцевим і спитав його, чи він вірить, що з командою можна досягти результату? Він сказав «так». Причини його призначення? Вони дуже прості. Сергія Ларіоновича знають у клубі, а також він працював з командою раніше» – сказав Даріо Друді.  
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: