Дарійо Срна: "Дай Бог, щоб кожен матч на "Арені-Львів" закінчувався 2:0 на нашу користь"

02 серпня 14:14
Переглядів: 163
Дарійо Срна

Капітан «гірників» розповів про життя в Києві, про взаємини з уболівальниками і про те, що його турбує. 

- Дарійо, ти опинився в ситуації, коли жити довелося у Києві, на території головного суперника «Шахтаря». Які відчуття відчуваєш? 
- Життя таке, ситуація таке. Тому через це треба пройти. Ми повинні бути всі разом. Нічого страшного. Не можу сказати, що нас погано прийняли в Києві. Навпаки, навіть дуже приємно. Усі переживають, усі хочуть миру в Україні, в Донбасі. Звичайно, я хочу бути вдома, зі своїми друзями, у своєму кафе, на своїй базі, на своєму ліжку. Але, на жаль, ми нічого не можемо змінити. 

- Чи слідкуєш за ситуацією в Донецьку? 
- Звичайно. Телефоную з друзями. Будемо допомагати один одному, як можемо. Що тут можна сказати. Хочу, щоб якомога скоріше настав мир на вулицях Донецька та Донбасу. 

- Тут умови для тренувань зовсім не ті, що в Донецьку? 
- Так. Але і президент, і клуб створили нам всі умови, щоб ми тренувалися на хороших полях, жили в хороших готелях. 

- Поле буде одне і теж же або будете міняти? 
- Поле буде інше. 

- Розглядалися інші варіанти, крім розміщення команди в Києві? Чому не захотіли залишатися у Львові? 
- Вирішили, що буде Київ. Тут аеропорт, звідки літаки всюди по всіх напрямах. Легше знайти квартиру і т. д. 

- А ти вже знайшов собі житло? 
- Навіщо? Мій дім - у Донецьку. Він великий і... зараз порожній. Я вирішив жити в готелі, тому що облаштовуватися в Києві в квартирі не можу. Емоції не дозволяють. 

- Загалом, ти тут в гостях і на час? 
- Цілком правильно! 

- Дружина вже приїхала? 
- Через два-три тижні приїде з донькою. 

- Таке відчуття, що ти відчуваєш себе не в своїй тарілці... 
- Приємно нас тут прийняли. І у Львові дуже добре. І тут переживають за Донбас, за Донецьк. Хочуть миру. Але все-таки це не мій дім. Я тут чужий. Відчуваю себе в гостях. 

- Як плануєш вибудовувати стосунки з уболівальниками? Ультрас «Шахтаря» у Львові пред'являли тобі якісь претензії. 
- Була така неприємна ситуація. Ну як неприємна... Коли ми з ультрас не зрозуміли один одного. Це питання вирішили кілька днів тому. Зустрілися і закрили цю тему. Ми за мир у Донецьку, за мир в Донбасі. Ми за «Шахтар». І за хороший результат. 

- А хто був ініціатором цієї зустрічі? 
- Разом так вирішили. Спілкувалися через клуб. І я, і вони захотіли цієї зустрічі. На ній були я і Кучер. 

- А де вона проходила? 
- У готелі. 

- Тобі висловлювали претензії? 
- Так. Але мою заяву неправильно зрозуміли. В результаті ми розійшлися миром. Вирішили, що всі ми разом за клуб, за «Шахтар». І за мир! Я сказав, що нам потрібна їхня підтримка. І вони з цим згодні. Плюс ще кілька питань вирішили. Ми знайшли спільну мову! Знаю, що дуже багато в газетах писали про те, що у нас зіпсувалися відносини: між капітаном і ультрас. Але у нас нічого такого не було. І ще раз кажу: після 11 років я з ними все пройшов. Ми разом плакали і разом раділи. Разом кубки піднімали! Сенсу немає лаятися з уболівальниками! Ми разом за «Шахтар». 

- Питання про кількість вболівальників піднімалося? Вони будуть приїжджати? 
- Їх багато і в Донецьку, і не тільки. Я сказав, що зараз команді потрібна підтримка як ніколи. Вони будуть їздити до Львова. Такою була наш розмова. Ми потиснули один одному руки - от і все. 

- Як ти збираєшся, будучи капітаном, взаємодіяти з львівськими уболівальниками? 
- Як? Вони нас прийняли добре. Ми там будемо грати. І в Лізі чемпіонів теж. Ми хочемо своєю грою, результатами, своїм відношенням до вболівальників привести їх на стадіон. Показати, що «Шахтар» повинен і заслуговує грати при повному стадіоні! Скрізь! Я вважаю, що і вболівальникам буде приємно, коли «Шахтар» стане проводити важливі матчі у Львові. Вся Європа дивитиметься Лігу чемпіонів. Звичайно, я хочу, щоб ці матчі були в Донецьку - на «Донбас Арені». Але поки це неможливо. І вирішили, що будемо виступати на «Арені Львів». Жалко, щоб такий стадіон простоював порожнім. І там дуже приємно виступати: дуже хороші вболівальники, люди нас прийняли відмінно. 

- Пам'ятаєш, говорили, що «Арена Львів» для «Карпат» - нефартова? А для «Шахтаря»? 
- Ну, я не вірю в це: фартова, нефартова... Команда грає. За результат, за хороший рахунок. Поки добре. Дай Бог, щоб кожен результат був 2:0 на нашу користь на «Арені Львів». 

- Президент зустрічався з командою? 
- Президент був у готелі. Привітав Містера з днем народження. Сказав, що, на жаль, в Донецьку дуже важка ситуація. Повертатися поки небезпечно. Що ми всі хочемо миру. Що він дуже сумує по Донецьку і Донбасу. І він нам сказав, що «Шахтар» був, є і буде. Президент говорив: повинні все зробити, щоб в такій важкій ситуації, наскільки це можливо, порадувати наших уболівальників і створити їм свято. Завоювали Суперкубок. Підняли настрій людям. Ми повинні зараз бути разом. Разом грати за наш Донецьк і наш Донбас. І за мир в Україні.

Квитки на матч "Шахтар" - "Металіст" вже у продажу. Ціни від 20 гривень

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: