Дату виплати заборгованості перед футболістами "Ниви" знову перенесли

15 лютого 10:14
Переглядів: 99
нива

Дату виплати заборгованості перед футболістами Ниви знову перенесли. Цього разу, каже головний тренер жовто-зелених, кошти пообіцяли до 15 лютого. Попри хиткий стан, команду все ще чекають на тренувальних зборах у Криму.

Ще 20 січня футбольний клуб Нива мав розпочати перші тренувальні збори у період міжсезоння. Проте, за відсутності коштів, до цього часу це зробити так і не вдалося. Як зазначив Ігор Яворський, надолужувати втрачене доведеться у посиленому режимі, але їх все ж таки у Криму дочекаються.

— Маємо друзів, які готові нас прийняти і, впринципі, готові чекати. Мені важко щось сказати. Тому що ситуація з кожним днем розвивається швидше. Вже дивишся — тепліє. Скоро березень місяць, а поки-що ніякого проблеску я не бачу. — каже Ігор Яворський.

Ігор Яворський каже, готовий зустрітися з кожним, хто має хоч якісь ідеї виходу команди з кризи і навіть називає глядачам власний номер телефону.

— Я би вже давно із задоволенням зустрівся би із фанатами і з тими людьми, які хочуть зберегти Ниву. Хто має таке бажання, я сам готовий прийняти у цьому активну участь. Я надіюсь, що ті люди, про яких ви говорите, і фанати, любі хто любить футбольний клуб Нива, мій телефон я можу дати — 067 678 04 64, будь ласка, дзвоніть. Я готовий з людьми зустрітись, зустрітись з фан-сектором, зустрітись з ультрасом, зустрітись з тими хто любить команду для того, щоб зберегти нашу команду в нашому краї. — сказав Яворський.

Також Ігор Яворський сьогодні говорив із головою облдержадміністації. За словами наставника жовто-зелених додзвонитися до Валентина Хоптяна було не легко.

— З 8:15 почав дзвонити йому, тому що була домовленість, що ми сьогодні зустрінемось в Тернополі і він скаже, що з командою і як. Тому, що він є почесним президентом футбольного клубу «Нива» і людина, яка несе відповідальність за стан справ, які є в нашій команді. І додзвонився я до нього десь в 11:15 і він знаходиться у місті Києві. Вибачився, що не зміг сьогодні зустрітися.

Хоч зустрітися не вдалося, Ігор Яворський каже, Валентин Хоптян запевнив, що з футболістами розрахуються найближчим часом.

— Сказав слідуючі слова, дослівно передаю: "Футбольний клуб Нива є і буде". Що він буде робити все, для того, щоб до суботи погасити борги перед футболістами. Щоб головний тренер не опускав голову і щоб футболісти не йшли. Вірили, що команда буде і буде виступати і радувати свого вболівальника.

Тренер зазначив, якщо Валентин Хоптян, виконає свою чергову обіцянку знайти гроші, то команда вже в понеділок почне готуватися до другого кола чемпіонату України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: