Давай, грай! Донецький "Шахтар" подарував львівським дітям футбольний турнір

02 листопада 13:00
Переглядів: 100
Давай грай

1 листопада, донецький «Шахтар» подарував нашим дітям на спортивному майданчику зі штучним покриттям, що на Новому Львові, по вулиці Тернопільська, 13 «А» новий футбольний турнір у рамках програми «Давай, грай!».

Варто згадати, що дане змагання свої початки бере з Донецька, де малеча, під проводом досвідчених волонтерів, підготовлених клубом, грала у футбол. А ще «Шахтар», який вимушено проводить свої домашні матчі за межами рідного міста і своєї улюбленої «Донбас Арена», не залишає на одинці малюків. Тому й регулярно організовує для них цікаві майстер-класи та різноманітні акції і змагання.

Місяць тому новий проект запрацював у Львові. У першому турнірі взяли участь 40 школярів віком від 7 до 12 років. Дітлахи сформували п’ять команд, назви яким надали за прізвищами своїх улюблених футболістів із теперішнього основного складу «Шахтаря». Кожна команда провела по чотири матчі, після чого відбулися надзвичайно принципові поєдинки, у яких розіграли призові місця.

Нині переможцем стала команда «П’ятов», на другому місці опинились юнаки «Марлос», а бронзові медалі дісталися хлопцям від «Тейшейра». Однак спортивний принцип у дітей був на першому місці.

Були й особисті нагороди для найкращих гравців віком до 10 і до 13 років. Тут переможцями стали Славік Заповський та Олег Малькевич.

По завершенні змагань кожен учасник турніру отримав призи від ФК «Шахтар», а переможцю, як завжди урочисто вручили красень Кубок. Віталій Кравець, капітан команди «П’ятов» поділився своїми враженнями про турнір: «Я раніше грав у футбол у дворах, тепер змагався у даному проекті. Для нас це дуже цікавий і потрібний турнір! Я надзвичайно радий, що ми перемогли. Трофей залишу в команді, бо це наша спільна перемога.

По завершенні змагань, задумався я над тим, що такий позитивний досвід від донеччан повинні перебрати і керівники львівських «Карпат». Бо, ми повсюди говоримо, що діти - наше майбутнє, але мало, що для них робимо…