"Давай, грай!" живе у Львові!

14 квітня 10:50
Переглядів: 136
шахтар

Цей турнір можна сміливо називати всеукраїнським. Бо його футбольне дерево пустило весняні пагінці у багатьох містах України. Учора у нашому місті прошов дитячим кроком футбольний турнір серед львівської малечі вікових категоріях U-10 і U-12. Варто згадати, що цей турнір є дітищем донецького «Шахтаря».

У групі U-10 вирували справжні спортивні емоції, де для визначення переможця довелося застосувати серії пенальті. Основний час гри «Спортресурс» - «Гімназія» завершився унічию - 1:1. В ударах з точки «Спортресурс» виявився сильнішим і здобув головну нагороду. Журі назвало Назара Тарновського («Гімназія») кращим футболістом, а воротарем - Артема Наконечного («Спортресурс»).

Серед групи футболістів категорії U-12 у фіналі «Квадрат» мінімально (1:0) обіграв «Знесіння». Третє місце посіла команда «Спортресурс». Кращим воротарем назвали Дмитра Романишина («Знесіння»), а гравцем – Данила Кононова «Квадрат».

Тепер 13 і14 травня на полі містечка Щасливе, що у Київській області відбудеться завершальний турнір у якому гратимуть колективи вікових категорій U-10 і U-12 з п’яти міст Україн (Донецьк, Краматорськ, Львів, Курахово і Сєвєродонецьк).

На учасників змагань очікують вирішальні поєдинки, а на призерів - медалі, грамоти та подарунки від «помаранчево-чорних» з ФК «Шахтар».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: