Декілька гравців "бронзового" складу залишаться в "Урагані"

14 червня 12:21
Переглядів: 232
Сімка

Після завершення чемпіонату України, в якому "Ураган" фінішував на третій сходинці, керівництво клубу повідомило, що на "драконів" очікує зміна курсу. Суттєве оновлення розпочалося із змін на тренерському містку. Та схоже, ряд футболістів "бронзового" складу може залишитися в Івано-Франківську.

Як повідомляє "Галицький кореспондент", з посиланням на власні джерела івано-франківський «Ураган» уклав нові контракти з чотирма гравцями, які минулого сезону виборювали з основною командою бронзові нагороди чемпіонату Екстра-ліги.

Мова йде про підписання угод з ветеранами клубу Андрієм Сімкою та Романом Кіндратівим (капітан), голкіпером Романом Колтком, а також молодим Орестом Боргуном. Окрім того ще один гравець «основи» Тарас Королишин взяв тижневу паузу, втім також думає над продовженням співпраці з «Ураганом».

Таким чином новий головний тренер «Ураган» Іван Скіцко вирішив зберегти у новому складі декількох досвідчених гравців, яку будуть допомагати молодим виконавцям, що прийдуть на допомогу «основі» з першолігового «Урагану-2».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: