Демчишин - переможець професійного турніру в Чехії

02 лютого 21:00
Переглядів: 100
Демчишин

У неділю, 31 січня, у чеській Остраві відбувся турнір з професійного таеквон-до, участь у якому взяли вісім спортсменів.

На змагання запросили таеквондистів зі Словенії, Польщі, Боснії та Герцеговини та України. Нашу країну представляли двоє франківчан – Іван Грищук та Данило Демчишин.

На турнірі Грищук у першому поєдинку переміг боснійця Вуцеля Єдина, а у другій сутичці в рівній боротьбі поступився словенцю Санелю Лютічу.

Натомість переможно змагання склались для Данила Демчишина. У першому двобої він виявився сильнішим за поляка Станіслава Ванажека, а у другому – переміг іншого представника Польщі Петра Випчала. У фіналі Данило отримав можливість поквитатись із кривдником свого співвітчизника і у напруженому поєдинку переміг Санеля Лютіча зі Словенії.

Зазначимо, що на минулорічних змаганнях Іван Грищук та Данило Демчишин зійшлись у фінальному двобої, де перемогу святкував Іван. Франківські таеквондисти тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов’я та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей і представляють ДЮСШ №1 ФСТ "Україна".

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: