Демонтувати табло з тернопільського центрального стадіону приїздив кран зі Львова

09 квітня 14:58
Переглядів: 396
Default Image

Після невдалої спроби зняти інформаційне табло з центрального стадіону організатори викликали на підмогу кран зі Львова. За його роботу беруть 1000 гривень за годину.

- Оренда крана вантажопідйомністю 75 тонн - задоволення не з дешевих. - каже директор будівельної фірми ТОВ “Добробуд” Василь Кікінежді. - Але, щоб унеможливити будь-які ризики ми змушені були звернутися до сусідів. Хоча крани вантажопідйомністю 25 тонн також за розрахунками повинні були витримати вагу 11-ти тонної конструкції. Але порив вітру, через який виникло ускладнення, передбачити було неможливо.

Нагадаємо, що знімати конструкцію почали в понеділок, 4 квітня. Але через раптовий сильний вітер її невдало розвернуло і, як наслідок, зігнулись стріли в двох кранах.

Повністю демонтувати табло вдалось 7 квітня, через три дні після початку процесу.

За словами начальника управління сім’ї, молоді та спорту міськради Миколи Крутя, замовлений львівський кран довго їхав і демонтаж затягнувся.

- Для того, щоб надійно зафіксувати табло на тросах крану, його довелось трохи порізати, тобто поробити отвори для перетягування шнурів. Проте зняли конструкцію в цілісному вигляді. - продовжує пан Кікінежді. - Подальшу порізку табло виконають у п’ятницю, 8 квітня. Його передадуть на утилізацію.

Щодо двох попередніх кранів, які зазнали значного пошкодження при першій спробі демонтажу, то вони, за словами директора ТОВ “Добробуду” підлягають відновленню. Для цього в одному з них потрібно замінити циліндр, в іншому - стрілу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: