Дем’янчук vs Вацко: Віце-президент "Прикарпаття" задоволений частково відповіддю коментатора

29 вересня 11:21
Переглядів: 174
Дем’янчук

Як ми вже повідомляли, футбольний коментатор Віктор Вацко дав відповідь Віце-президенту ФК “Прикарпаття” Олександру Дем’янчуку на звинувачення в упередженості.

Нагаємо, в своєму дописі на Фейсбук Вацко назвав заяви функціонера “Прикарпаття” дилетанськими і непрофесійними. У той же час, диктор вибачився і пояснив свої жартівливі репліки на адресу капітана клубу Володимира Боришкевича, а також побажав команді з Івано-Франківська успіхів в майбутніх матчах.

Своєю чергою, віце-президень прикарпатського клубу 28 вересня відреагував на заяви коментатора ТК “Футбол”.

“Відповіддю Вацка задоволений частково. Нікому не дозволю ображати МФК Прикарпаття та гравців івано-франківського клубу. Тому факт, що Віктор знайшов в собі сили вивчити прізвище та вибачитися перед капітаном команди Володимиром Боришкевичем оцінюю позитивно”, – йдеться у дописі Олександра Дем’янчука.

За його словами, МФК “Прикарпаття” надіслав всі необхідні документи по матчу з Карпатами на адресу ФФУ, тому в клубі щиро сподіваються, що КДК прийме “соломонове рішення” та покарає справжніх порушників Правил поведінки на стадіонах.

“Щодо дешево-популістських звинувачень, то явно не ведучим програми “Великий футбол” про це говорити. Івано-Франківське “Прикарпаття” завжди було, є і буде патріотичним клубом, як би це комусь не подобалося”, – додав він.

  

Нагадаємо, після кубкової гри між “Прикарпаттям” і “Карпатами”(2:1) віце-президент франківців звинуватив Вацка в упередженості по відношенню до власної команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: