День Львівського училища фізичної культури - 6 травня

04 травня 12:25
Переглядів: 436
Юрій-переможець

Вже традиційно 6 травня в День Святого Юрія-Переможця – патрона закладу Львівське училище фізичної культури відзначає День училища. Ця дата обрана училищем не випадково. Святий Юрій – покровитель відважних воїнів, середньовічних лицарів, українських козаків, у якого просили захисту від нещасть і перемог над ворогами. У Львівському училищі фізичної культури виховують українських чемпіонів, тому опіка і покровительство Святого Юрія повинні додавати нашим вихованцям впевненості, рішучості, волі до перемоги і Божого сприяння. Адже, як вважали древні, спортивна перемога – це прояв Божої ласки, а спортивні змагання - лише випробування на наявність цієї Божої ласки до кожного атлета. 

У програмі святкувань:

  • богослужіння у соборі Святого Юра – 5 травня о 18год.
  • години відкритих дверей, зустрічі з випускниками, абітурієнтами – 6 травня, з 10год. до 12год.
  • творчий звіт спортивних відділень та вшанування лауреатів 2013 року – 6 травня, гімнастичний зал СКА, о 12год.

Ексклюзивними гостями свята будуть знамениті випускники училища, чемпіони та призери Олімпійських ігор, переможці чемпіонатів світу та Європи Яна Шемякіна, Марія Стадник, Христина Стуй, Юлія Ткач-Остапчук, Маркіян Івашко, Дмитро Грачов та інші.

Характерною ознакою цьогорічного святкування є й те, що за підсумками 2013р. Львівське училище фізичної культури посіло І місце у Всеукраїнському рейтингу з олімпійських видів серед 17 спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю.

Запрошуємо розділити нашу радість учнів, студентів, наших випускників, теперішніх і колишніх працівників, батьків, представників засобів масової інформації і просто симпатиків львівського і українського спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: