День шахів в Городку

22 липня 13:39
Переглядів: 224
Шахи

20 липня ц.р. в актовому залі Городоцької райдержадміністрації відбулося свято з нагоди Дня шахів в Україні.

Присутніми були провідні тренери та шахісти району, представники депутатського корпусу, журналісти та працівники адміністрації. Після вітань, тренер шахового гуртка майстер FIDE Володимир Мелешко продемонстрував своє уміння гри в шахи, провівши сеанс одночасної гри одразу з шістьма кращими шахістами району в різних вікових групах. Також в рамках цього заходу відбулися шахові поєдинки серед працівників райдержадміністрації та районної ради.

На завершення заступник голови райдержадміністрації Павло Стахів вручив грамоти за активну участь у розвитку шахового спорту в районі, вдало продумані ходи, блискучі комбінації та здобуті перемоги юним шахістам Городоччини: Дарині Гризі, Володимиру Єлізарову, Юліану Бучковському, Вікторії Жезло, Яні Саврун, Володимиру Мотиці, Марті Гуль та Ярині Гризі. За особистий вагомий внесок в розвиток шахового спорту в районі, значні спортивні досягнення вихованців та з нагоди Міжнародного дня шахів були відзначені тренери: Андрій Грех, Володимир Мелешко, Андрій Гром, Руслан Мурський та Микола Матвієнко. Окремою грамотою за особистий вагомий внесок в розвиток шахового спорту в районі, високі спортивні досягнення, активну популяризацію шахової гри та з нагоди Міжнародного дня шахів було нагороджено бронзового призера юнацького чемпіонату Європи Володимира Ветошка. Свої грамоти також вручив міський голова Городка Роман Кущак.

При цьому усі учасники сеансу одночасної гри дякували за цікаву гру й побажали шахістам та тренерам Городоцького району підкорювати нові спортивні вершини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: