"День відкритих дверей" відбувся в Тернопільській обласній ДЮСШ з біатлону

09 червня 15:46
Переглядів: 236
біатлон

«День відкритих дверей» відбувся в Тернопільській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі з біатлону. На навчально-спортивну базу «Колос», що в селі Підгородньому поблизу Тернополя, де проводять навчально-тренувальні заняття учні-спортсмени школи, завітали учні Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка.

Директор школи Анатолій Яцина ознайомив учнів з матеріально-технічною базою, показав, де проживають, тренуються та відпочивають  спортсмени, розказав про славну історію обласної ДЮСШ з біатлону. Заслужений тренер України Павло Клочко розповів дітям про виникнення біатлону на Тернопільщині та успіхи тернополян на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

З великим інтересом слухали хлопчики і дівчата розповідь заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України, старшого тренера-викладача, який із серпня 1974 року і понині працює тренером-викладачем Тернопільської ОДЮСШ з біатлону Ігоря Починка, – людини, яка багато зробила і робить для розвитку біатлону як в нашій області, так і Україні. Ігор починок за час роботи підготував більше п’ятдесяти переможців та призерів чемпіонатів світу і Європи з біатлону, а його вихованка –  заслужений майстер спорту України Олена Підгрушна здобула звання чемпіонки світу 2013 року та Олімпійської чемпіонки ХХ зимових Олімпійських ігор в Сочі 2014 року.

Діти побували і на стрільбищі навчально-спортивної бази, де мали змогу спостерігати за тренуваннями, що проводили тренери-викладачі школи та спортсмени школи вищої спортивної майстерності під керівництвом не менш відомого наставника – заслуженого тренера України Олега Бунта. Біатлоністи показали майстер-клас зі стрільби. І під кінець зустрічі гімназисти отримали можливість вперше самим стріляти зі спортивної зброї під наглядом тренерів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: