Денис Берінчик: "Ніхто сильніше Васі Ломаченко ще років з десять не вдарить"

12 червня 20:54
Переглядів: 560
берінчик

Український боксер розповів про те, як він спарингував Василя Ломаченко при підготовці того до бою з Расселлом.

Денис Берінчик постійно тримає зв'язок з Василем Ломаченко, який готується до бою з Гері Расселлом в Америці. А ще кілька тижнів тому Денис виступав в якості спаринг-партнера свого друга, боксуючи в стилі майбутнього суперника Василя. Про це він розповів XSport в ексклюзивному інтерв'ю.

«Я знаю, як ми з ним відпахали три тижні в Бєлгород-Дністровську. Ми так ніколи ще не тренувалися. Вася - це машина, заряджена пружина. Хлопець віддався повністю боксу, він віддається Батьківщині, просто хлопець-красава! Я був лівшею на спарингах - накидав, тікав, розривав ... Василю потрібне було хороше навантаження, тому ми били один одного сильно і навантажували по повній.

Расселл сказав щось неприємне на адресу Ломаченко? Ну, нехай він зайде в ринг і покаже, на що здатний. Але ніхто сильніше, ніж Вася, ще з років десять не вдарить. Нехай покуштує акерманського кулака, а потім ми подивимося на його обличчя і все зрозуміємо...»

У день бою Ломаченко - Расселл, 21 червня, Берінчик боксуватиме на Кубку України в Кривому Розі. Тому поєдинок свого товариша буде дивитися там.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: