Денис Берінчик свій другий бій у профринзі виграв нокаутом у нігерійця Аніанву

13 грудня 12:00
Переглядів: 95
Берінчик

Срібний призер ХХХ Олімпійських ігор-2012 у Лондоні, український боксер суперлегкої ваги Денис Берінчик (2-0, 2 КТО) вчора, 14 листопада, у Броварах провів свій другий поєдинок на профі-арені.

Суперником Дениса в цьому поєдинку став більш досвідчений нідерландець нігерійського походження Інносент Аніанву (22-12-4, 13 КО).

Боксери не поспішали розвивати події в рингу. З перших раундів суперники вели більш розвідувальну роботу, але при цьому було видно значну перевагу українця в технічному плані.

Денис у притаманній йому манері пресингував опонента і підтискав його до канатів, тримаючи Інносента під постійним «вогнем».

З третього раунду нідерландець частіше намагався переходити в атаку або контратакувати, іноді такі випади Аніанву виглядали загрозливо.

Але вже після п’ятого раунду він сховався за блоком і розраховував на один удар, що не могло створити для технічного українця проблеми, при цьому Берінчик не давав супернику навіть секунди відпочинку, завдаючи йому постійно удари як в голову, так і по корпусу.

На першій хвилині шостого раунду таку дію Інносента рефері оцінив як неможливість продовжувати поєдинок і зупинив бій.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: