Денис Кожанов: "Карпати" просто зіграли в свою гру"

31 березня 23:45
Переглядів: 332
Кожанов

Незважаючи на повернення в майже рідне місто настрій у Дениса Кожанова після матчу з "Карпатами" було далеко не найкращим...
 
- Гра була рівною, просто суперник краще розпорядився своїми моментами. У "Севастополя" був один реальний момент у другому таймі. "Карпати" здорово зіграли на контратаках, ми не завжди встигали за ними. Відзначу також впевнену гру львів'ян у центрі поля. Вони швидко переходили з оборони в атаку.
 
- Чи можна сказати , що "Севастополь" сьогодні зіграв нижче своїх можливостей?
- Скажу, що "Карпати" просто зіграли в свою гру. Будемо аналізувати, і працювати над помилками. У нас була установка зіграти якомога активніше в атаці. На жаль, не вийшло...
 
- Ситуація в Криму позначається на підготовці команди до матчів?
- Я б не сказав. Особливих змін у нашій підготовці немає. Політика і футбол - це різні речі і ми намагаємося не думати про це.
 
- Коли ви приїхали на стадіон, ностальгія НЕ нахлинула?
- Так, було таке відчуття. Я провів у Львові найкращі роки своєї кар'єри і завжди із задоволенням сюди приїжджаю. Хочу відзначити підтримку вболівальників - вони молодці. Те, що вони сьогодні робили на трибунах, можу назвати одним словом - "супер". Побільше б таких людей. Підтримка львівських фанів додала нам впевненості.
 
- Про те, що очікує "Севастополь" у майбутньому в колективі говорять?
- Чесно, ні. Ми живемо сьогоднішнім днем. Побачимо, як буде далі тільки по закінченні чемпіонату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: