Денис Кожанов: "Мали забивати та вигравати"

13 квітня 23:27
Переглядів: 188
кожанов

Денис Кожанов був одним з найактивніших гравців на полі і до перерви мав кілька нагод для того, аби відкрити рахунок. Після поєдинку він поділився своїми думками з офіційним сайтом.

«Чесно кажучи, вже думав, що м’яч у ворота полетить, але він влучив у штангу. А було усе гарно виконано – хороша комбінація і я на ударну позицію вивалився. Прикро, що у нас є моменти, а забити не вдається. Ми мали забивати і в першому, і в другому таймах, мали вигравати цей матч. Ще на початку гри якимось дивом ми з Худоб’яком не запхали м’яча у ворота. Там такий сумбур був, на м’яча кинулися і воротар, і захисник, і ми двоє. Все одно ми віримо, що нас прорве».

«Над запорізькими помилками була проведена робота, ми ліквідували недоліки. Сьогодні у Полтави не було моментів, якщо не брати до уваги удар з 50-и метрів. Ми їм нічого не дали створити, а самі могли хоча б раз забити з того, що створили».

«Відповідно до задуму тренерів я діяв на умовному вістрі атаки, ми все ж грали без чистого нападника. Мені загалом сподобалася, команда зіграла дуже непогано. Ми і м’яча тримали, і контролювали все, нам багато чого вдавалося».

«Чому ми бігали після матчу по полю? Ні-ні, не через те, що не виграли (сміється). Ця процедура була запланована ще до гри, це один з процесів відновлення. Просто ми вже почали готуватися до матчу проти «Металіста» – підсумував Денис Кожанов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: