Денис КОЖАНОВ: Ми вже маємо уявлення про свою тактику в матчі з "Шахтарем"

15 серпня 09:58
Переглядів: 230
Default Image

Напередодні зустрічі «Шахтар» - «Карпати» прес-служба Прем'єр-ліги поспілкувалась з гравцем львів’ян Денисом Кожановим, який розпочинав свій шлях у футболі у Донецьку і зараз перебуває в оренді у галичан.

− Денисе, які відчуття перед матчем?
− Безперечно, «Шахтар» − не чужа для мене команда. Мені завжди приємно грати у рідному місті. Перед іграми з сильними суперниками відчуваю приємний неспокій, оскільки з ними футбол виявляться кращим та більш видовищним. Тим більше готуватися доводиться не до одного поєдинку, а до кількох. Адже вже у четвер зіграємо у рамках Ліги Європи з «Галатасараєм».

− Ритм у «Карпат» зараз, дійсно, вельми напружений. Чим відрізняється підготовка, коли доводиться грати фактично двічі на тиждень?
− У такому випадку мова має йти не стільки про підготовку, скільки про відновлення сил. Наступний день після будь-якої гри відводиться на реабілітацію, на відновлення організму. А вже потім тренуємося у звичному режимі.

− Як гравець, орендований у «Шахтаря», ти не можеш не слідкувати за донеччанами. Чим тобі подобається нинішня команда «гірників»?
− У першу чергу, тим, що «Шахтар» завжди грає в атакуючий футбол. Щось йому протиставити досить важко. Команда чудово укомплектована в усіх лініях і без перешкод може варіювати складом.

− За рахунок чого ж можна протистояти «Шахтарю»?
− Думаю, за рахунок командної гри та відповідної дисципліни протягом всього матчу. Безперечно, ми вже вивчали докладно гру найближчого суперника і приблизно маємо уявлення про те, як побудуємо свою тактику.

− Чи добре вже освоївся у Львові?
− Я тут вже досить довго − тож до усього звик. Однак сам процес адаптації до нових умов, до нового клубу проходив набагато швидше, ніж я міг собі це уявити. Навіть трохи здивувався.

− Денисе, твоє прізвище є серед тих, на кого в перспективі розраховує Мирон Маркевич у збірній України. Очікуєш на виклик? І чи мав розмову особисто з наставником збірної?
− Особисто не спілкувалися, однак знаю про ті вимоги, які маю виконувати задля потрапляння до головної команди країни. Щодо бажання, то воно, безперечно, присутнє. Гадаю, будь-який футболіст, хто б що не говорив, мріє одягти форму збірної своєї країни. Так що сподіватимусь на виклик, задля чого старатимусь демонструвати всі свої найкращі якості на футбольному полі.

− Отже після гри з «Шахтарем» твоїй команді належить зустрітись з «Галатасараєм». Що думаєш про жереб та шанси на проходження «Карпат» до групового раунду Ліги Європи УЄФА?
− Шанси перед початком двобою завжди 50 на 50. Наскільки нам пощастило, буде привід поговорити після ігор з турецькою командою. Не варто зайвий раз нагадувати, що «Галатасарай» − це сильний клуб з іменем і традиціями. Тож перемогти його буде вдвічі приємніше.
fpl.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: