Денис Кожанов: "Обрав "Карпати", бо хотів повернутися додому"

29 липня 14:51
Переглядів: 276
Кожанов

Після трирічної перерви у виступах за «зелено-білих» півзахисник Денис Кожанов повернувся із донецького «Шахтаря» до складу ФК «Карпати». Щоправда, на правах оренди терміном на один рік. Денис уже провів першу гру у складі львівського клубу та відзначився гольовою передачею у стартовому поєдинку Прем’єр-ліги з ужгородською «Говерлою».

- Денисе, з якими відчуттями Ви поверталися до Львова?

- Враження наразі одне: я знову вдома. Для мене у Львові все рідне – стадіон, уболівальники. Моє футбольне життя по-справжньому почалося саме у Львові, тепер воно тут продовжиться. Це мене тільки радує

- На Вас претендували й інші клуби. Чому зупинили свій вибір саме на «Карпатах», а не до прикладу на одеському «Чорноморці»?

- Я дуже хотів повернутися додому. Я вже давно обдумував варіант переїзду до Львова. А зараз просто випала найбільш реальна можливість. Львів – це рідне місто. Це найкращий варіант для моєї сім’ї.

- Три роки Ви провели поза Львовом і «Карпатами». Які зміни помітити після повернення?

- Щодо «Карпат», то звісно, що багато речей змінилося – нові гравці, новий тренерський штаб.

- Уже в першому офіційному поєдинку «Карпат» у новому сезоні проти ужгородської «Говерли» ви одразу вийшли на поле: якими були емоції після того, як знову вбрали «зелено-білу» футболку?

- Не буду приховувати, перед початком гри хвилювався. Дуже хотілося вдало провести дебют, принести допомогу команді. Звісно, у першій грі – і для «Карпат», і для мене особисто – прагнув, щоб ми здобули перемогу. На жаль, не вдалося. Хоча, на мій погляд, гра видалася непоганою.

- Ви стали автором гольової передачі на Балажіца, а ще брали участь в атаці, що завершилася взяттям воріт...

- Можливо, це випадок.. Але у будь-якому випадку приємно, що команда забила два голи. Треба працювати і намагатися перемогти у кожній грі.

- Скільки часу Ви мали на підготовку до гри вже у складі «Карпат»?

- Приблизно тиждень, адже я не проходив тренувальні збори з командою. Тож вийшло так, що потрапив прямісінько з корабля і на бал.

- Але тиждень – це, мабуть, мало, щоб відшукати взаємодію між гравцями?

- Футбол – це завжди футбол. Часто такі речі, як відчуття партнера, з’являються просто під час гри. Так що я не бачу в цьому проблеми.

- Ґрегор Балажіц розповів, що після матчу нагадав Вам, як колись Ви уже віддавали йому гольову передачу у матчі з «Арсеналом». Цікаво, що Ви йому відповіли?

- Сказав, що цільово шукав його. Грегор добре грає на другому поверсі. Він правильно обрав позицію, і гол – це повністю його заслуга.

- За Вашою власною оцінкою, наскільки Ви готові до сезону?

- Фізично – на 100%, але потрібно ще попрацювати над окремими компонентами. Тож в ігровому аспекті готовий приблизно на 70%.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: