Денис Кожанов: "Реванш? Мене просто розривало це бажання!"

27 квітня 07:18
Переглядів: 237
Кожанов

Денис Кожанов не лише став автором двох гольових передач на Ігоря Худоб’яка. Протягом всього матчу він тероризував оборону суперника і по праву може називатися одним із найкращих гравців феєричного поєдинку.

–Я думаю, що сьогодні була дуже хороша гра. Насамперед, для наших фанатів, а їх сьогодні прийшло не мало. Звичайно, нам хочеться, щоб їх було ще більше. Сподіваюся, що після цього матчу, трибуни будуть більш заповненими. 

– Журналісти писали, що ви з Худоб’яком вирішили згадати старі-добрі часи...
– Чесно, так і було. Дуже приємно згадати минуле, думаю, нам сьогодні вдалося задіяти старі зв’язки. Ігор, звичайно, молодець. Він був там, де треба і в голах більше його заслуги. 

– Денисе, у цьому матчі «Карпатам» просто треба було взяти три очки чи все ж були думки про реванш за поразку у першому колі?
– Дивлячись, як кому. От мене особисто просто розривало бажання взяти реванш. Ми тоді так прикро програли... Так, програли. Тут нема про що говорити. Але зараз перед нами були рідні трибуни, на яких сиділи наші фанати, наші рідні, наші батьки. Ми не мали права навіть внічию зіграти у цьому матчі. 

– Окрім Худоб’яка сьогодні дублем відзначився Швед. Як гадаєш, йому зіркова хвороба загрожує?
– Ну, можете не сумніватися, ми йому допоможемо не розслаблятися (сміється). Хоча, я думаю, що Мар’ян не той, хто буде розслаблятися. Так, він молодий, але мислить по-дорослому. Я переконаний, що він може вирости у дуже хорошого футболіста. 

– Наступна гра «Карпат» проти «Іллічівця». Ігор Пластун назвав її найважливішою в сезоні...
– Як на мене, то це не найважливіша, а найважча гра. Оце точно. Треба буде грати в Дніпропетровську, на дуже важкому полі. Боротьби буде більше ніж гри. І хто виграє цю боротьбу, той і матч виграє.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: