Денис Кожанов: "У Львові я провів чудовий час"

11 травня 16:30
Переглядів: 266
кожанов

Свого часу уявити стартовий склад «Карпат» без цього прудкого флангового футболіста було нереально. З іменем Кожанова пов’язані найбільші успіхи «левів» минулого десятиліття. Денис був одним з лідерів вже легендарної команди Олега Кононова. Сьогодні керівництво клубу і футболіст прийняли спільне рішення про припинення співпраці. 

– Перш за все, хочу подякувати нашим вболівальникам. Щиро вдячний всім тим, хто завжди був з командою і підтримував нас. «Карпатам» хочу побажати лише успіхів. 

– Не продовжувати контракт – це спільне рішення?
– Так, строк моєї угоди закінчився і після розмови з керівництвом ми домовилися про те, що настав час прощатися. 

– Твій перший прихід у «Карпати» був набагато успішнішим?
– Тут двох думок бути не може. Звичайно, що перший період був набагато кращим. Хотілося повторити той подвиг. Але нічого страшного не сталося. Це життя, де бувають злети і падіння. Хочу побажати своїм вже колишнім партнерам, щоб наступного сезону вони нарешті пробилися у єврокубки і гідно там виступили. 

– Якби можна було змінити минуле, то не повертався б у «Карпати»?
– У Львові я провів чудовий час. Під час другого приходу також. Тому, мабуть, неправильно було б шкодувати. Мені довелося грати пліч-о-пліч з класними партнерами і хорошими тренерами, тому жодного жалю з цього приводу немає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: