Денис Кожанов упевнений, що у львівських "Карпат" все попереду

20 жовтня 15:30
Переглядів: 6805
кожанов

Співавтор єдиного забитого гола «Карпат» в матчі з «Ворсклою» розмірковує над причинами поразки і робить висновки із зелено-білого дербі.

– Важка і неприємна гра видалася. Варто відзначити, що перший тайм гри з полтавчанами був одним із кращих у цьому сезоні у виконанні «Карпат». Нам все вдавалося, ми однаково успішно діяли і в атаці, і в обороні. Мабуть, не вистачило другого забитого гола. Пропустили не зовсім логічний м’яч і все пішло не так, як ми задумували. Третій гол нас остаточно вбив. 

– Автогол Санжара Турсунова видався унікальним. Коли виконував навіс, очевидно, не сподівався на таке...
– Я побачив своїх партнерів у штрафному майданчику і подав. Навіс вийшов занадто сильним. Якщо чесно, то у мене таке вперше в кар’єрі. 

– Чого не вистачило «Карпатам» для того, щоб втримати переможний результат?
– Фарту. Ми не забили другий гол – і тут же пропустили. Буквально в наступній атаці. Вважаю, що на початку другого тайму арбітр не призначив пенальті за гру рукою футболіста «Ворскли» у штрафному майданчику. Я знаходився поруч з тим епізодом. Неподалік стояв і суддя. Можливо, у нього була гірша видимість. Прикро, що ми програли цей матч. У нас всіх було лише одне бажання – забити і виграти. Ми зобов’язані були йти вперед. Ми грали вдома перед рідними вболівальниками і хотіли врятувати гру. 

– Після пропущених голів «Карпати» грали без азарту, не натхненно...
– Нас надломив третій пропущений гол. Мабуть, самі не вірили, що зможемо врятуватися. Хоча моменти у нас були і ми до останнього хотіли атакувати.

– Попереду чергова пауза в чемпіонаті. Попередня, очевидно, не пішла вам на користь...
– Більше того, дві попередні паузи не пішли нам на користь. І це при тому, що йшли ми у короткотермінову відпустку з хорошим настроєм після перемог. Нам дуже хочеться витиснути максимум з тих матчів, що залишилися. Наступний тур буде дуже важливим для нас – вдома приймаємо запорізький «Металург». Думаю, буде цікава гра. 

– На що акцентував увагу тренер у роздягальні після матчу?
– Він адекватно оцінив ситуацію, не робив розбору на емоціях. Сказав, що ми зіграли непогано, але нам не вистачило якісного завершення атак. Якби забили другий гол, все склалося б не так жахливо. 

– Ви мали змогу перевірити себе на фоні команди, що представляла Україну у Лізі Європи...
– В багатьох компонентах ми не поступалися полтавчанам. Деколи навіть перевершували. Нас підвела реалізація і це звело нанівець всі наші задуми і мрії про перемогу. Ми дуже хочемо перемагати в кожному матчі і займати високі місця. Впевнений, у нас все попереду.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: