Денис КОЖАНОВ забив 600-й гол «Карпат»

22 травня 01:53
Переглядів: 282
Default Image

Відразу після матчу група ініціативних фанатів підійшла до героя поєдинку Дениса Кожанова і вручила йому подарунок – футболку з номером «600». Справа в тому, що перший гол карпатівця у ворота «Ворскли» став 600-им для «зелено-білих» у вищій лізі України.

«Бачите, як виходить, завжди ми вам футболки даємо, а цього разу ви мені» - пожартував Денис і зняв свою зелену майку, подарувавши її фанатам. Одразу ж він одягнув обновку.

«Ми знали, що до гри у нас 599 голів і наступний буде ювілейним. Мені дуже приємно, що вдалося його забити, а футболка від фанатів для мене велика честь».

«По правді, не просто було забити той гол. З першої спроби м’яч влучив у штангу, але на щастя, відлетів до мене і таки вдалося забити. Правда, бити треба було з незручної позиції, трохи травмувався» - продовжує Кожанов. 

«Другий гол – це наші напрацювання. Ми досить добре вивчили манеру гри «Ворскли», зокрема, її оборони. Перед грою сказав Ткачуку, щоб він був готовим до передач за спину. От нам і вдалося забити. Здорово вийшло. Обидва голи присвячую своїй дружині» – підсумовує карпатівець, який готується стати батьком.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: