Денис Манів: "Не бачу підстав для більш жорстких санкцій до "Карпат"

13 червня 13:43
Переглядів: 107
ФК "Карпати" - "Олімпік"

Глава КДК ФФУ пояснив ряд останніх рішень його Комітету. 

Про закриття провадження по справі, переданій з Комітету з етики та чесної гри ФФУ і відкритої на підставі відео каналу "2+2" (висловлювання генерального директора "Карпат" Ігоря Дедишина)

Ми закрили провадження у справі і відправили матеріали до Комітету з етики та чесної гри, тому що виходячи з тих документів і матеріалів, які були нам надані, ми не змогли встановити істину в цій справі. Згідно Дисциплінарних правил, якщо це неможливо зробити, ми закриваємо провадження у справі і направляємо, якщо вважаємо за потрібне, матеріали для повторного вивчення і підготовки.

Про скасування другої жовтої картки Антону Шиндеру в матчі 26-го туру "Зоря" - "Ворскла"

Обгрунтування те ж, що й раніше, дане рішення арбітра ми кваліфікували, як явну помилку. Це вбачалося з відео епізоду матчу, а також ми отримали відповідний висновок Комітету арбітрів ФФУ, в якому був зроблений такий висновок.

Про "Волинь", "Карпати", "Говерлу", яких КДК штрафує, але не застосовує жорсткіші санкції

Справа в тому, що ми і так застосовуємо досить серйозні санкції, тому що ми збільшуємо фінансові санкції, керуючись тією практикою, яка склалася при розгляді подібних справ за багато років. Зрозумійте правильно: це ж не 10-е невиконання рішень з вимогами про погашення заборгованостей по заробітних платах та інших платежах. Це, наприклад, друге невиконання, тому ми такі санкції і застосовуємо. Не бачу зараз підстав для більш жорстких санкцій. Практика, яка склалася при розгляді аналогічних питань, і ті регламентні норми, які є і якими ми керуємося, в тому числі і Дисциплінарні правила, передбачають застосування подібних покарань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: