Денис Мірошніченко: "До "Металіста" підійдемо в повній готовності"

07 липня 19:56
Переглядів: 187
Денис Мірошніченко

Після матчу проти боснійського чемпіона захисник «Карпат» Денис Мірошніченко поділився враженнями з офіційним сайтом.

«Що ж, заголом ми можемо бути зборами задоволені, хоч вони і були дуже важкі. Команда добре попрацювала, всі старалися. Приємно, що свою підготовку закінчили перемогою, тож тепер можемо націлитися на чемпіонат. Звичайно, грати було дуже важко, адже сьогодні сонце пекло немилосердно, мабуть, зараз найвища температура за весь час нашого перебування в Словенії. До того ж нам довелося рано прокидатися. Але ми себе перебороли і працювали як один кулак». 

«Може сьогодні у нас не було особливої роботи в обороні, але це ж спаринг. У матчах офіційних все буде по-іншому. Сподіваюся, сьогоднішні наші дії задовольнили вимоги тренерів. У нас ще є 10 днів до першого матчу, я думаю, до «Металіста» підійдемо в повній готовності». 

«Так, я дуже радий, що Денис Кожанов повернувся до нашої команди. Він один з лідерів колективу, з ним приємно грати у зв’язці і є чого вчитися. Денис вже має солідний досвід за спиною, що тут говорити – подивіться, який пас він віддав на Худоб’яка! Це його клас, дуже високий рівень».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: