Денис Мірошніченко: "Хочемо взяти реванш в "Олімпіка"

20 квітня 16:17
Переглядів: 92
Денис Мірошниченко

Правий захисник «Карпат» Денис Мірошніченко став кращим гравцем «зелено-білих» у Харкові, на думку львівських уболівальників. Принаймні, 32% опитаних на офіційному сайті клубу віддали свої голоси заме за гравця молодіжної збірної України...

«Проти «Металіста» був дуже цікавий і важкий матч. Насправді, нам було важко, зокрема через погоду і ранній час початку гри. Можливо, було помітно, що команди трішки задихнулися на полі. Окрім цього, не бракувало емоцій, всі ми билися до кінця і намагалися виграти. На жаль, нам знову трішки не пощастило, бо ми мали і забивати, і вигравати. «Металіст» зараз далеко не та команда, яка була після зборів, зараз вона вже виглядає цілісним колективом, у складі виступає багато досвідчених виконавців. Ми ж стараємося, працюємо, намагаємося вдосконалюватися». 

«Звичайно, на початку гри ми мали отримати чисельну перевагу. Я не можу оцінювати дії арбітрів, це не компетенція гравців, але Погорілого було необхідно вилучати з поля. У тому епізоді була чиста червона картка, кіпер «Металіста» мало того, що відверто фолив, рятуючи свої ворота, ще й стрибнув ногами в коліно Шведу. Про що тут говорити?». 

«Що сказав суддя? Своє рішення він мотивував присутністю крайнього захисника «Металіста», який начебто міг врятувати ситуацію. Я дозволю собі не коментувати його слова, це не наше діло. Але і в нас позаду Шведа був гравець. У будь-якому випадку, ми мали грати в більшості». 

«Гра проти «Металіста» вже закінчилася, тепер ми готуємося до «Олімпіка». Звичайно, хочемо взяти реванш за прикру поразку в Києві. Я слідкую за донеччанами, знаю, що це хороша команда, яка попри те, що лише перший сезон грає у Прем’єр-лізі, набрала вже багато очок і наробила немало шуму. Тому у Львові буде цікава гра. Все ж ми не будемо підлаштовуватися під суперника. Тренер говорить нам грати лише у свій футбол, не залежно від того, хто наш опонент. Ми зробимо все заради перемоги» – підсумував Денис Мірошніченко. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: