Денис Мірошніченко: ""Коли зрівняли рахунок, в обороні не закрилися"

31 травня 16:15
Переглядів: 85
Денис Мірошніченко

Кожному карпатівському оборонцю протистояв бразилець «Шахтаря». Особливо складно було крайнім захисникам, проти яких грали спершу Дуглас Коста і Тайсон, а потім Марлос та Бернард. Із гравцями збірної Бразилії не давали собі ради провідні команди Європи, однак Костевич та Мірошніченко не стушувалися і загалом у боротьбі з ними не поступалися. А після гри Денис Мірошніченко поділився своїми враженнями про нічию з «Шахтарем». 

«Такі команди як «Шахтар», «Динамо» та «Дніпро» в усіх на виду, вони грають в єврокубках, тож аналізувати їхню гру особливого сенсу немає. Ми і так дивимося їхні матчі, знаємо на що вони здатні. У матчах проти таких команд, ми загартовуємося, набираємося досвіду і сил, нам ще є куди рости. Саме через такі матчі ми будемо додавати і показувати кращі результати». 

«Звичайно, у нас помилок вистачало. Жоден матч без них не обходиться. Кожен наш гравець сьогодні зробив все можливе для того, щоб ми здобули результат. Хочу привітати наших тренерів, які дуже багато зробили для того, щоб ми гідно протистояли «Шахтарю». Гра може й була не дуже рівною, але ця нічия багато чого вартує. Ми тяжко працювали цілий рік і заслужили те, що маємо зараз». 

«У перерві ми зрозуміли, що нам нічого втрачати. Ми мали відіграватися. І зверніть увагу, коли нам це вдалося, ми не закрилися в обороні, а продовжили грати на атаку. Я впевнений, що цей матч усім глядачам сподобався» – підсумував Денис Мірошніченко. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: