Денис Мірошніченко: "Треба забути весь негатив"

06 квітня 18:45
Переглядів: 110
Денис Мірошніченко

У Запоріжжі Денис Мірошніченко отримав першу в дорослій кар’єрі червону картку. Той матч не склався ні для нього, ні для його партнерів. Однак гра із «Зорею» – вже у минулому. В неділю на «Карпати» чекає дуже важливий двобій з «Олександрією». На жаль, Денис вимушений буде спостерігати за ним з трибун «Арени Львів».

– Денисе, вже відійшли від поразки в Запоріжжі?
– У нас було достатньо часу, щоб все осмислити, пройшло кілька днів. Встигли потренуватися, а завтра розбиратимемо детально всі наші помилки. Поговоримо про гру на «Славутич-Арені», зробимо висновки. Як би там не було, це вже минуле. Треба рухатися далі і думати про наступну гру. 

– Проблеми для «Карпат» у грі із «Зорею розпочалися вже на п’ятій хвилині...
– Я повинен був вибивати м’яч якомога далі у тому епізоді. Це виключно моя помилка. Якби зробив все правильно, то момент було б вичерпано. 

– Рахунок 1:4 є справедливим і відображає те, що відбувалося на полі?
– Можливо, ми не заслуговували на таке. Однак треба визнати, що об’єктивно ми були слабшими у цьому матчі. Рахунок – на табло. 

– Ти отримав дві жовті карти від Юрія Вакса. Погоджуєшся з обома покараннями?
– Напевно, немає сенсу це обговорювати. Я можу казати, що не згідний, суддя вважатиме правим себе. Це не моя компетенція. Зараз вже нічого не зміниш.

– Для тебе це перше вилучення в кар’єрі?
– Так, у дорослому футболі для мене це перше вилучення (раніше Денис отримував червону у сезоні 2011-2012 років у складі молодіжної команди криворізького «Кривбаса»)

– Перед матчем із «Зорею» ти їздив у молодіжну збірну України. Наскільки вплинула на підготовку до гри Ліги Парі-Матч твоя відсутність у розташуванні клубу?
– Не бачу в цьому проблеми. У молодіжці я, наприклад, набрався позитивних емоцій. В першій грі ми перемогли, а в другій, на останніх хвилинах, врятували непросту нічию. Тому емоції були лише хороші. Єдиний мінус – постійні переїзди. Втома, звичайно, відчувалася. Дорога була тяжкою. Проте це не виправдання. 

– Попереду гра з «Олександрією». Що скажеш про майбутнього суперника?
– Це дуже хороша команда, на яку треба серйозно налаштуватися. Треба про все забути негативне і готуватися до неділі. Мабуть, одна з найважливіших ігор у другому колі і, напевно, у сезоні. Готуємося до серйозної боротьби.

– Проти «Олександрії» ти не зіграєш. Нервуватимеш, адже не зможеш допомогти партнерам?
– Однозначно. Коли граєш, то легше. Зі сторони лише спостерігаєш і переживаєш. Обов’язково прийду на стадіон і вболіватиму за хлопців. Сподіваюся, що все буде добре.

– Крім тебе і Гітченка, команді не допоможуть фанати на своїх звичних секторах...
– Наші домашні трибуни – це велика сила. Але не сумніваюся, що за нас вболіватимуть. Вірю, що команда відчуватиме підтримку і подарує львів’янам перемогу.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: