Денис Мірошніченко – в трійці кращих молодих гравців 2015-го

18 січня 11:30
Переглядів: 90
Денис Мірошніченко

Гравець «Карпат» Денис Мірошніченко ввійшов до трійки кращих молодих футболістів (U-21) 2015-го року. Нещодавно завершився фінальний етап премії «Золотий талант України», за підсумками якого відразу декілька гравців львівського клубу ввійшли до списку кращих молодих українських футболістів. Відразу троє гравців «Карпат» стали лауреатами премії.

Денис Мірошніченко замкнув трійку призерів. Респонденти 50 разів згадали карпатівця у своїх анкетах. Крім захисника львівського клубу, до списку кращих ввійшов Амбросій Чачуа, який фінішував на десятому місці з 10 балами. Ще один гравець «зелено-білих», Вадим Страшкевич, зайняв 14-е місце.

Варто зазначити, що у фінальному етапі премії «Золотий талант України» «Карпати» разом з «Говерлою» мають найбільше представництво – по три футболісти.