Денис Мірошніченко: "З перемогами приходить впевненість"

22 жовтня 16:00
Переглядів: 136
мірошніченко

Захисник «Карпат» поспілкувався з Інформаційним центром та поділився емоціями після перемоги над полтавською «Ворсклою». Також він запросив уболівальників підтримати команду у домашньому поєдинку проти київським «Динамо». 

«Радісна та довгоочікувана перемога. Набагато приємніше у такому моральному стані працювати, вільніше почуваєш себе на футбольному полі. Перемоги додають хороший настрій, впевненість в собі. Перш за все, це очки, які нам зараз дуже потрібні». 

«Можливо, коли я знаходився у хорошій позиції, партнери мене не завжди бачили. Будемо над цим працювати у майбутньому. Повторюсь, з перемогами приходить впевненість у собі, своїх силах».

«Справді, сьогодні емоції дуже позитивні, але вже на наступних вихідних нас чекає важкий матч. Матчі проти одної з найкращих українських команд завжди вимагають максимального налаштування та концентрації. Будемо тяжко працювати, аби здобути очки. Хочемо запросити на цей матч наших вболівальників, наскільки нам відомо, все буде добре і матч проти «Динамо» зможуть відвідати фанати. Нам потрібна їхня підтримка. Сподіваємось, їхня аура передасться у нашу гру», – розповів Мірошніченко

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: