Денис Мірошніченко: "Залишили на полі всі сили"

25 травня 14:36
Переглядів: 86
Денис Мірошніченко

Після матчу проти київського «Динамо» захисник «Карпат» Денис Мірошніченко поділився своїми враженнями від поєдинку. 

«Проти «Динамо» було дуже важко грати, адже ця команда вже стала чемпіоном і привезла до Львова весь основний склад. Зважаючи на це, для нашої команди матч проти «Динамо» був дуже цікавим. Звичайно, ми хотіли виграти і зробили для цього все можливе – був цікавий футбол, напруження на полі тривало до останньої секунди. Запевняю уболівальників, що усі наші гравці старалися і залишили на полі всі сили. Думаю, в цьому плані нам ніхто не дорікне». 

«Звичайно, добре, що «Динамо» до нас приїхало в бойовому складі. Кожен такий матч приносить досвід нашій команді. Лише так в майбутньому можна добитися успіху – коли граєш проти сильних і класних команд». 

«Сезон, що закінчується доволі унікальний для мене, адже вперше я провів у складі всі матчі. Два роки тому зіграв 10 поєдинків, торік – 11. Було непросто, але я отримав хороший досвід, у кожному матчі брав для себе щось нове і цікаве. Дуже приємно, що тренери мені довіряють. Підсумки? Їх краще нехай роблять тренери, керівники клубу та уболівальники» – підсумував Денис Мірошніченко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: