Денис Мірошниченко: "Не варто порівнювати Молдову та Словенію - це два різних рівня"

25 червня 09:54
Переглядів: 168
мірошниченко

Гравець збірної України U-21 та львівських Карпат Денис Мірошниченко поділився з телеканалом «Футбол 1» враженням від зборів недавніх зборів команди.

- Денис, ви провели дві гри на турнірі Лобановського: першого суперника легко перемогли, але у фіналі поступилися в серії пенальті. Що стало причиною такого результату?

- Матч з Молдовою нам видався легким, обіграли суперника 5: 0. Зі словенцями набагато важче було, я скажу навіть так, що не варто порівнювати Молдову та Словенію - це два різних рівня.

Словенія - хороша команда, шановна в Європі. З Молдовою, звичайно, було набагато легше грати. У матчі зі словенцями, була моя помилка в голі - я не добіг, і ми пропустили. Я думаю ми могли виграти, і це було б заслужено. Ми потім розбирали гру з тренерами - у суперника не було особливих моментів. Це була наша гра, але ми помилилися ... А пенальті - це лотерея.

- Тренера тобі щось говорили потім за цю помилку?

- Взагалі за неї не нагадували, навпаки, просто підтримали. Ми потім просто спокійно розібрали всі моменти, включаючи і той, вже після гри.

- Кілька місяців тому ви вже зустрічалися зі словенцями. Що змінилося з того часу?

Так, ми їздили до них, і перемогли 2: 0. Але кожна гра у футболі непередбачувана! Про цю гру вже забито, потрібно рухатися далі. Попереду відбір на ЄВРО, будемо готуватися до нього.

- З чим пов'язані дві поразки від чехів на зборах в Австрії?

- У першій грі допустили помилки, вийшли несконцентрірованнимі. Але, і потрібно розуміти, що чехи функціонально краще виглядали, вони вже готувалися до Чемпіонату Європи. Чехія - дуже сильний суперник. У другій грі ми вже краще себе показали, але пропустили наприкінці. Обидва матчі були дуже цікаві, і, що головне - корисними для нас.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: