Денис Мірошниченко: "Шахтар" - футбольна філософія"

08 травня 14:00
Переглядів: 405
Денис Мірошниченко

Гравець «Карпат» Денис Мірошниченко напередодні останньої для своєї команди зустрічі сезону проти «Шахтаря» відповів на запитання прес-служби ПЛ.

– Денисе, в якому настрої підходять «Карпати» до завершального поєдинку сезону?
– Ми були б у будь-якому настрої у всеозброєнні. Але наостанок нам випав такий суперник, зустрічі з яким усі очікують. Тому ніяких думок про відпочинок ще не буде. Величезне бажання показати себе проти півфіналіста Ліги Європи є абсолютного у кожного гравця нашої команди. Від того, як себе покажемо, і залежатиме наш настрій. А поки що готуємось.

– Інакше кажучи, це буде своєрідним іспитом. Чи, може, найоб’єктивніша оцінка виходить після зустрічей зі своїми конкурентами?
– Та ні, тільки проти «Шахтаря» та інших грандів можливо зрозуміти свій максимум. Тим більше, що по завершенню змагань і клуб, і головний тренер робитимуть певні висновки, хто і як провів останній рік і з ким йти у майбутнє. А мета у нас одна – потрапляння до єврокубків. Не знаю, як зараз все складеться, але на черговий сезон вже зараз налаштовуємось серйозно. Саме через такі ігри.

– Математична можливість перед початком туру посісти 6-е місце зберігається. Всерйоз її розглядаєте? З іншого боку, можна втрати і 7-у позицію…
– Всяке може трапитись, але ми на це не дивимось, а налаштовуємось на «Шахтар». Як буде, так буде. Не вийде піднятись, тоді маємо зосередитись на збереженні нинішніх орієнтирів, адже у спорті завжди так: чим вище, тим краще.

– За «Шахтарем» усі стежать, але «Карпати», мабуть, особливо, тому що донеччани виступають також у Львові. Які ігри наступного суперника запам’ятались?
– Досягнення «гірників», попри від’їзд недавніх лідерів, – заслуга багатьох ланок і людей, починаючи від президента і головного тренера. Філософія команди вже укорінилась і живе, незалежно від того, який склад є у «Шахтаря». Сильні індивідуальності залишаються і зараз, тому навіть не має сенсу когось персонально називати. Звичайно, окремо стоять матчі Ліги Європи, які ми дивились. Зокрема, і проти «Севільї» рахунок мав бути у першій грі сприятливішим – тоді б у гостях все могло скластись інакше. Розуміємо, який нас суперник очікує – не кожного тижня з таким зустрічаєшся.

– Раніше про «Карпати» ледь легенди не складали, як вони налаштовувались на грандів. Чи не втратили цю властивість гравці нинішнього покоління команди?
– Якщо не вірити у власні сили, шансів на успіх точно не буде. Ми віримо, що зможемо і якісний футбол показати, і перемогу здобути. Як інакше? Показавши найкраще зі свого арсеналу, можемо обіграти будь-кого супротивника. Тому історичні властивості і зараз не варто у «Карпат» відбирати.

– Навесні твоя команда здобула лише одну перемогу. І саме у тому поєдинку проти «Говерли» ти відзначився голом. Можна назвати ту зустріч зразковою?
– Мабуть, не за цим опонентом слід судити про нас. Були протягом сезону кращі ігри: наприклад, у першому колі проти «Динамо». А гол забив – це і справді дуже важливо для мене. Позитивні емоції були корисними для усієї команди. Швидко забули ту гру, готуючись до більш серйозних випробувань: і «Шахтар», і Полтава – це зовсім інше.

– Підходить до завершення твій другий сезон у Прем’єр-лізі в якості основного виконавця. Які проміжні підсумки робиш для себе, з чим йдеш далі?
– Звичайно, у думках лише «Карпати», адже маю контракт з цим клубом. Як і у будь-якого футболіста, у мене є свої мрії, але задля їх здійснення потрібно дуже багато працювати. Для початку хочеться чогось досягти саме у Львові. За два роки найголовніший висновок: потрібно працювати. У кожній грі дізнаєшся щось нове, і меж для вдосконалення тут не існує.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: