Денис Мірошниченко: "Жовту картку мені дали нізащо"

10 листопада 14:43
Переглядів: 114
Денис Мірошниченко

Наприкінці доданого арбітром часу, Денис Мірошніченко вкотре боровся проти свого опонента на фланзі – Ленса. Після останньої дуелі арбітр попросив Ігоря Йовічевіча залишити поле...

«Я навіть не бачив, що там трапилося. Вже потім дізнався, що нашого тренера «попросили» через мене. Суддя бачив, що Ленс симулює, але виникло непорозуміння, містер вийшов за межі тренерської зони... А щодо того моменту, то Ленс вже бачив, що коли прокинув м’яча його не дістане, упав. Я його не чіпав» – розповідає Денис, який відразу після матчу відбув в табір молодіжної збірної.

«Прикро було те, що на початку гри мене «посадили» на картку. Це дуже заважало, я не міг грати жорстко, близько. Це неправильно, відразу за перший контакт давати таке попередження. Жовту картку мені дали нізащо».

«Зараз багато емоцій. Ми зіграли внічию на НСК «Олімпійський», хоч мали бажання виграти. Зрештою, нічия – дуже хороший результат, адже «Динамо» зараз дуже сильний суперник. Це не та команда, що була рік тому» – підсумував захисник «левів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: