Денис Овсянніков: " Індивідуальна майстерність у цій грі вирішила абсолютно все"

04 лютого 11:27
Переглядів: 151
Овсянніков

Нападник збірної України поділився коментарями після матчу 1/4 фіналу з Португалією

- Були б дуже позитивні емоції, якби вдалося - зокрема, саме мені, - забити і для початку хоча б зрівняти рахунок. Оскільки ми програли, то, звичайно, емоції тільки негативні. Індивідуальна майстерність у цій грі вирішила абсолютно все. Зокрема, Кардинала. Він свої голи забив, а ми - ні. В принципі, по грі ми не поступалися суперникові, хоча збірна Португалії вище в рейтингу. Я поважаю їх, це хороший суперник. Програли тільки в індивідуальній майстерності.

Тактику на кожен матч визначає тренер. Я б не сказав, що ми до цього показували більш оборонну гру. Просто сьогодні, я вважаю, ми показали свою кращу гру на турнірі. Єдине, що не реалізували свої моменти. Потім будемо розбирати помилки. Ми своє завдання не виконали, наше завдання було вийти в півфінал. Але що плакати! Життя триває.

Найголовніше - я сподіваюся, ми подарували хороший матч глядачам, уболівальникам, для яких ми граємо. Та й сама присутність тут, на чемпіонаті Європи, це вже подарунок, не кожному це дано. Треба рости і в індивідуальному плані, і в психологічному, і в зіграності теж. Всі команди прогресують, грати важко з усіма. Будь-яка команда може дати бій навіть самому іменитому супернику. Матчі групового етапу це підтвердили.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: