Денис Васін: "Хотів чим швидше залишити цей "дурдом"

24 липня 09:55
Переглядів: 675
васін

25-річний нападник прокоментував інформацію про розірвання контракту з "Карпатами".

"Так, це правда, - розповів футболіст. - Тренер викликав мене, а також ще двох гравців, і сказав, що не розраховує на нас. Я прийняв рішення попросити керівництво розірвати контракт. Це спільне рішення, моє в тому числі".

"Коли Йовічевіча призначили головним тренером, я підійшов до нього і запитав, як у мене йдуть справи. Тренер відповів, що розраховує на мене, все нормально, а потім виникла така от ситуація. Чи стало це несподіванкою? Якщо чесно, я вже на зборах бачив: щось не так відбувається. Був готовий до такого повороту і нормально до цього поставився ", - зазначив Васін.

"Що далі? У мене є кілька варіантів, але про них поки сказати не можу. Скажу тільки, що варіанти з України".

"Хочу передати привіт Дедишину і сказати спасибі, що розрахувалися. Є побажання, щоб футболісти побоювалися ФК "Карпати", так як він не завжди повністю розраховується за контрактом. Клуб мав переді мною заборгованість в три зарплати і преміальні, а мені з цього всього віддали тільки п'ять тисяч доларів. Нічого не пообіцяли взагалі. Сказали, що Дедишин втік зі свого робочого місця. Оскільки я хотів отримати статус вільного агента, щоб шукати нову команду, адже чемпіонат вже починається, то погодився підписати папери, щоб швидше залишити цей "дурдом" , - підсумував уже колишній футболіст "Карпат".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: