Денис Васін: "Я підписав папери, що не маю до "Карпат" жодних претензій"

28 серпня 10:41
Переглядів: 183
васін

Колишній футболіст Чорноморця і Карпат розповів про подальший розвиток своєї кар'єри після розірвання контракту з львівськими Карпатами.

- Ви зараз вільний агент?
 
- Так, я поки що є вільним агентом і активно шукаю клуб. Недавно був в запорізькому Металурзі. Все проходило нормально. Олег Таран залишився задоволений моєю роботою. Але цей варіант не склався.
 
- Де ви зараз і як підтримуєте форму?
 
- Зараз я перебуваю в Одесі і тренуюся з дублем Чорноморця. Дуже вдячний керівництву та тренерам клубу, що вони прийняли мене в такій ситуації і дозволили підтримувати форму в одеському клубі.
 
- Які у вас є зараз варіанти продовження кар'єри?
 
- Я недавно розмовляв з тренером одного з клубів Прем'єр-ліги. І наступного тижня поїду на перегляд.
 
- Чи розглядаєте варіанти з-за кордону? Може вже є якісь пропозиції?
 
- Я розглядаю варіанти і з-за кордону теж, але більше хотілося б залишитися все ж в Україні. Так, конкуренція в клубах істотно зросла, багато сильних футболістів прийшло в українські команди як вільні агенти. Але без конкуренції - це не футбол.
 
- Багато колишні гравці Карпат розповідають про заборгованості перед ними по заробітній платі. З вами розрахувалися повністю?
 
- Ні, заборгованість є. Але я її їм, якщо можна так сказати, пробачив і підписав папери, що не маю до них жодних претензій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: