Депутати Львова вимагають покарати винних у боргах за проведення чемпіонату з шахів

21 квітня 16:30
Переглядів: 160
Шахи

Від директора Національного Антикорупційного бюро України Артема Ситника та прокурора Львівської області Віталія Мякішева вимагають перевірити порядок, правомірність, та повноту використання коштів з міського бюджету посадовими особами Львівської міськради, які були витрачені на проведення чемпіонату світу з шахів у Львові, та покарати винних у порушенні бюджетного законодавства.

Відповідну заяву від фракції ВО «Свобода» сьогодні, 21 квітня, під час сесії Львівської міськради озвучив Андрій Рікота.

Він нагадав, що 11 лютого 2016 року та 17 березня 2016 року Львівська міська рада виділила понад 7 млн гривень на проведення чемпіонату світу з шахів серед жінок між Марією Музичук та китаянкою Хоу Іфань, який відбувся у Львові в період з 1 по 15 березня.

Після проведення цього турніру стало відомо, що виникла заборгованість в розмірі 60 тис. євро за його проведення. Це спровокувало ситуацію, у якій українських спортсменів тимчасово виключили з рейтингу FIDE та заборонили брати участь у міжнародних змаганнях.

«Вважаємо, що такий прецедент – це ганьба для міста. А винні за виникнення боргу повинні бути притягнути до відповідальності. Більше того, попри неодноразові прохання депутатів Львівської міської ради щодо оприлюднення всіх витрат на проведення чемпіонату з шахів, досі міський голова Львова не надав для громадськості та депутатського корпусу жодного звіту», – йдеться у заяві.

Саме тому депутати звертаються до директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника та прокурора Львівської області Віталія Мякішева з вимогою перевірити порядок, правомірність, та повноту використання коштів з міського бюджету посадовими особами Львівської міськради, які були витрачені на проведення чемпіонату світу з шахів у Львові. За наслідками проведеної перевірки вони повинні притягнути до відповідальності осіб, з вини яких було порушено бюджетне законодавство.

Також депутати звертаються до львівського міського голови Андрія Садового з вимогою негайно оприлюднити публічний звіт про використані кошти на проведення шахового турніру у Львові, в тому числі зазначити: розпорядника та одержувача коштів, суми, їхнє цільове призначення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: