Держслужбовці та підприємці Тернополя визначали найкращого у футзалі

26 листопада 15:24
Переглядів: 255
Футзал мяч

На виконання Розпорядження виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації, з 15 до 24 листопада у Тернополі проходили спортивно-масові заходи, присвячені акції "Спорт проти деградації". Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

В рамках акції, 22 листопада у спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 відбувся турнір з футзалу. У змаганнях взяли участь команди державних установ, підприємств, організацій, зокрема: обласний центр зайнятості, головне управління державної казначейської служби України у Тернопільській області, Тернопільська обласна державна адміністрація, головне управління статистики у Тернопільській області, головне управління Держземагентства у Тернопільській області, головне управління юстиції у Тернопільській області, фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у місті Тернополі, команда ветеранів області.

За підсумками групового турніру до півфіналу від групи "А" пробились команди фонду соцстраху та обласної державної адміністрації, від групи "Б" — обласний центр зайнятості та казначейство.

У першому півфіналі представники фонду соцстраху здолали гравців із обласного центру зайнятості — 4:0. Другий півфінальний матч теж засвідчив впевнену перевагу однієї з команд: обласна державна адміністрація перемогла футболістів із казначейства з рахунком 5:1.

Перед вирішальним матчем турніру відбувся «втішний фінал», у якому команда обласного центру зайнятості виграла у казначейства з рахунком 2:1.

Фінальний матч став найбільш напруженим і емоційним у турнірі. Цікава і безкомпромісна гра між футболістами обласної державної адміністрації та фондом соцстраху завершилась перемогою останніх з рахунком 2:1!

Також під час змагань було визначено кращих гравців турніру. Ними, зокрема, стали: кращий воротар — Войтович Володимир (фонд соцстраху); кращий захисник — Гірчиця Максим (казначейство); кращий бомбардир — Дудкін Віктор (центр зайнятості); кращий гравець — Данилюк Павло (обласна державна адміністрація).

Команди та учасники змагань були нагороджені м’ячами та призами Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України та кубками, грамотами, медалями та нагородною атрибутикою департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: